Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gáz ha egy magyarországi...

Nem gáz ha egy magyarországi 4* szállodában svédasztalos reggelikor kiviszek az étteremböl pl. egy 1 banánt a babámnak tízóraira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem gáz bármit is kivinni egy étteremből.

De biztosan sokan nem értenek velem egyet.

Én nyaralás alatt mindig külön vettem tízórait a babámnak, semmit nem hoztam el az étteremből.

2011. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
85%
Szerintem nem gáz, egy banánt igazán nem etikátlan kivinni, más amikor egyesek teletömik a zsebüket mindenfélével.
2011. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Rossz szót használsz, ha valami gáz, attól még megteheted.

Svédasztalos étteremből tilos ételt kivinni..

Miért? Mert mondjuk félpanziós ellátásnál, akár az ebédedet is kivihetnéd felvágott stb. formájában.

Nyomd a banánt a gyerek kezébe és senki nem fog szólni kifelé, de bármit elrakni fentiek miatt nem szabad.

2011. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha már 4*-os szállodára futja, akkor egy banánra mért nem? Csak úgy hozd el, hogy senki se lássa! Ha észre veszik, utána szúrós szemmel fognak rád nézni!
2011. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Egy darab banánon akarsz spórolni, közben meg szállodában nyaralsz?
2011. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vinném el. Gondolom nem azért megyünk 4 csillagos szállodába, vagy bárhova nyaralni, mert nem jut 100 Ft egy banánra. Nem hiszem, hogy etikátlan lenne, de én biztos cikinek tartanám. Macerás venni, vagy nincs bolt/zöldséges a közelben?
2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Szállodás vagyok. De, az. Nem azért, mert bárki is sajnálná a vendégtől, gyerektől. De az étteremből nem viszünk ki ételt. Persze, senki nem fog megállítani az ajtóban, hogy tedd vissza.
2011. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Mi most jöttünk vissza egy 4* os szállodából, és igen egy banánt minden reggeli után elhoztam a kicsinek. Nem azért, mert nem futotta volna rá, hanem azért, mert ezért nem mentünk ki zöldségest keresni. Ebből senki semmilyen problémát nem csinált, és nem is éreztem azt, hogy ez kellemetlen lenne akár nekünk, akár a személyzetnek. Ez hozzáállás kérdése, és ebben a szállodában ez is tökéletes volt.
2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly nyaralni voltunk, amikor 8 hetes terhes voltam. A reggelinél konkrétan a hányás kerülgetett, így nem ettem. Elvettem 2 szem Fornetti pogit, hogy majd később megeszem. Hát, olyan csúnyán néztek ránk (nem szóltak), hogy égett a pofámról a bőr. Estefelé, amikor jobban voltam, elmentünk inkább vásárolni, és másnap szépen meghúztam magam a reggelinél. :)

Szóval ezek után én nem vinnék el onnan semmit. Max. tényleg akkor, ha a gyerek megfogja, és viszi.

2011. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Már bocsi, de miért jobb ha a gyerek viszi ki??

Ha én felnőtt létemre nem viszem ki, mert nem illik, akkor odaadom a gyerekemnek, mert rá úgyse szólnak?

Hát nekem ezért égne az arcomról a bőr, hogy a gyerekemet használom olyanra, amit én nem merek megcsinálni....


amúgy meg én lehet megkérdezném az éppen ott lévő személyzettől, hogy nem jelent-e gondot nekik.

Csak úgy biztos nem vinném ki.

2011. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!