Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párotodtól...

Mit szólnál, ha a párotodtól digitális képkeretet kapnál születésnapodra? (lent)

Figyelt kérdés

Ő 22 éves lesz, én 17 vagyok. Bár még csak 1 hónapja vagyunk együtt, már lassan fél éve tart a kölcsönös szerelem, csak külső okok miatt nem lehettünk együtt:(

Eddig nagyon jó a kapcsolatunk, még sosem veszekedtünk, és lassan együtt is alhatunk végre:)

Arra gondoltam, hogy szülinapjára egy digitális képkeretet veszek, és úgy adom át, hogy én már töltök rá néhány közös képet, és néhány extrább képet magamról. Ő alapból is szereti az elektronikai dolgokat.

Pénzem van rá, mert spóroltam.

Azért gondoltam egy ilyen "cuccra", mert valószínűleg rövid időn belül el kell költöznie 250 km-re tőlem, és csak hétvégente tudnánk találkozni, és így csak egy kis tárgyat kéne magával vinnie, és mégis sok képet nézegethet, akár az éjjeliszekrényén lefekvés előtt:)

Ti mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 14. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint,nagyon örülnék neki!!Szerintem vedd meg neki!! :)
2011. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet! :)

Ha neki is tetszik, akkor teljesen rendben van.

2011. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt még kérhetném, hogy kort és nemet is írjatok a válaszotok mellé?

2011. febr. 14. 21:18
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Az előző kategóriában is mondtam hogy motorolajat vegyél neki annak tényleg örülni fog.

23F

2011. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritka jó ötlet! Támogatni tudom az elgondolást. F
2011. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet! :)


27/N

2011. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a te pasid mennyire örülne neki, az enyém inkább más jellegű dolgokat részesít előnyben, ugyanis fényképet nézegethet a számítógépen is, sőt ha közös kép a háttér, akkor szem előtt vagy.


Ezt csak azért írom, hogy döntsd el magadban hogy a te pasid milyen jellegű ajándéknak örül. Ha szereti az ilyesmit akkor hajrá!

2011. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


20,5/L

2011. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
örülne, de 17 évesen 1 hónapos kapcsolatra kicsit drága ajándék
2011. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

[link]

Jobb lenne egy ilyen inkább?

2011. febr. 14. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!