Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (bővebben lent. )

Miért van ez? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge lelkű lány vagyok. Sok rossz történt velem az elmúlt években, amit nehezen tudok feldolgozni. Sokat vagyok szomorú, emellett van mikor életkedvem sincs. Nem szeretek eljárkálni nagyon sehova egy ideje. Van úgy hogy le vagyok törve mint a bili füle, később pedig borzasztó gonosznak érzem magam és úgy érzem hogy mindent megtehetek. Képes lennék mindenkin átgázolni, csak hogy érezzék azt amit én. Nagyhatalmúnak érzem olyankor magam, és mintha nem is én lennék. Idegennek érzem olyankor saját magam is. Miért lehet ez velem? Talán a sorozatos fájdalmaktól? Segítsetek!
2011. febr. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes velem is ez van de nem hülyülök bele.Semmi kedvem bekattani,éppen elég sz@r ért már így is.Mi lenne ha lefoglalnád magad valamivel?Hobbyd?
2011. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hobbim igazából annyi, hogy rajzolgatok, írogatok és dögönyözöm a macskám. Állandóan kattog az agyam és ez a legszarabb. Úgy érzem a régi dolgokon soha nem tudom magam túltenni. Szeretnék megváltozni, más ember lenni, nem foglalkozni senkivel. De sajnos nem megy.
2011. febr. 15. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 de annyit már biztos 'éltem' mint egy 30as.
2011. febr. 15. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se volt könnyű gyerekkorom,hidd el...A hobbi rajz jó,meg kellenek megbízható barátok akik ezen a nehéz időn átsegítenek...Pszichológusnál voltál már?Vagy egy kis bezsélgetés is jó lenne egy olyan személlyel akiben megbízol,lehet ha kibezséled magadból a sok fájdalmadat picit megkönnyebbülne a lelked is...


28N

2011. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazi, őszinte barátaim nem igazán vannak. Talán 1. De neki is sok gondja van. Ha valakinek elmondanám, nem értené meg, vagy pedig tovább adják és kibeszélnek. Én már senkiben sem bízom. Dilidokival egyszer dumáltam, ismerősöm ismerőse volt, de semmivel nem lett könnyebb.
2011. febr. 15. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!