Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, vagy akkor...

Létezik ilyen, vagy akkor valaki nagyot hazudik? Szerelem kontra nem szerelem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ebből mi igaz?


Adott egy pár, ahol látszólag a férfi nagyon imádja a párját (nem házasok). Minden nap találkoznak, egymás szüleinek már be lettek mutatva. Nem tudnak egymás nélkül aludni sem, a szex kitűnő közöttük, amely mindennapos. Ha a nő éppen "nem jelentkezik" a férfi már keresi. Amikor együtt vannak, akkor is szintén ölelgetik egymást és minden kívülálló azt mondja, hogy ezek egymásba vannak esve.


Aztán a lány egyszer csak megkérdezi a férfit: "szeretsz?" Mire a válasz: "én nem szeretek ilyen kijelentéseket tenni."



Akkor ez mi a bánatos harcsafarok?!?!


Felnőtt emberekről van szó, ahol 15 év korkülönbség van a férfi javára.


??????????????


2011. febr. 16. 12:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ha tök olyanok mint a friss szerelmesek és állandóan együtt vannak, nem tudnak élni egymás nélkül, de közben meg ilyen mondat elhangzik, azt ti hova tennétek?!
2011. febr. 16. 12:26
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyi ideje vagytok együtt


mert pl te vagy 20,pasi 35, ne várd h 2 hónap után szerelmet vall,főleg ha sokat csalódott



de több idő után eléggé furcsállnám...

2011. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
25 L 40 F 2,5 hónapos kapcsolat. Szal még friss...
2011. febr. 16. 12:32
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vannak együtt? Lehet, hogy még időre van szüksége, hogy kimondja "szeretlek". Biztosan nagyon ragaszkodik már a lányhoz és imádja, de valakinek több idő kell, hogy "ilyen kijelentéseket" tegyen (ahogy ő fogalmazott). Ha továbbra is minden ilyen jól alakul, akkor ha eljön az ideje ki fogja mondani,amit kell. Nem kell siettetni vagy kikényszeríteni belőle a dolgot...
2011. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Ez elég érdekes.Hány éves a nő?Milyen körülmények között él a nő,és milyenek közt a férfi?Nem lehet,hogy a férfi jómódú,a nő pedig csak megjátsza magát,és ki akarja esetleg használni a férfit?
2011. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
25 a lány és 40 a pasi. Mind a ketten jómódúak és saját egzisztenciával rendelkeznek.
2011. febr. 16. 12:35
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában miért van ennyi apakomlexusos nő Vagy miért divat öreg fószerokal lenni?
2011. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt! Szerintem nincs ezzel semmi gond. Még friss a kapcsolat. Mi 4 hónapja vagyunk együtt a párommal és még nekem sem mondta, hogy szeret. Csak azt, hogy imád. Vannak férfiak, akik nem szeretik annyira ezt mondogatni...
2011. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ez a mondat után azt is mondta a férfi, miután a lány teljesen letablózott, hogy nehezen tudja kimutatni az érzelmeit. De közben meg látszik, hogy mit érez, mivel hogy ölelget meg stb.....akkor meg? Tiszta ellentmondás...
2011. febr. 16. 12:37
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Tőlem is kérdezték már, de én is ilyesmit szoktam mondani, vagy simán annyit hogy 'hagyjál már', vagy 'nem beszélek ilyenekről', vagy csak nézek simán... Nem arról van szó, hogy ne szeretnék valakit, de beszélni akkor sem szeretek róla. Ha látszólag jól megvagyunk, akkor minek még külön kérdezgetni is? Nő vagyok amúgy.
2011. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!