Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalálod életed tökéletes...

Megtalálod életed tökéletes férfiját, a nagy őt ezután hány évet tuddnál kibírni úgy, hogy nincs tőle gyermeked 5 évet,10 évet,15 évet, mennyit tuddnátok kibírni a fogantatásig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia, én 3 éve bírom.. Még hármat biztos kitudnék várni.. Tehát mondjuk 6 évig.. természetesen utána sem hagynám el, mert nem tudok nélküle élni,de biztosan elkeserednék kicsit..
2011. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok gyereket szóval ez az állapot nekem tökéletes lenne örökre. És ha valaki akar is gyereket, úgy gondolom nem az kéne hogy legyen neki a világ közepe, nem az az élet értelme, csak egy fontos dolog a sok közül. Azon kivül ez tökre olyan érzés mintha a pali csak azért lenne fontos hogy gyereket csináljon.
2011. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok gyereket ergó akármennyit.
2011. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Bármennyit. Nem azért szereretek valakit, hogy van-e gyerekem tőle, vagy nincs. Akkor mi lenne, ha esetleg valami olyan egészségügyi problémája lenne, ami miatt nem lehetne gyereke? Már nem is lenne olyan tökéletes férfi?


Szeretnék gyereket, majd ha mindketten úgy döntünk, addig meg a kettesben eltöltött időt élvezem.

2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Én sem akarok gyereket, úgyhogy örökké boldogság:D
2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Én először szeretnék kettesben eltölteni vele pár évet, hogy legyen egy időszak, ami csak kettőnkről szól. Szóval a baba várhat mondjuk 5-6 évet.
2011. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én már lassan 5 éve várok,ha kell, várok még egy ötöst.:))21/F
2011. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez több mindentől függ. Ha nincs meg a lehetőségem arra,hogy rendesen feltudjuk nevelni,akkor több évet is. Vagy ha nem lehet gyerekünk,akkor sem hagynám ott.
2011. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

4 éve tökéletes boldogságban élünk kettesben,és még vagy 10 évig remélem kettesben is leszünk,majd utána ráér egy baba:)

23/N


nem életcélom a gyerek

2011. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyit. Ő szeretem, nem olyat, aki még nincs és mivel ő a nagy ő , csak neki szülnék, tehát sosem hagynám el.
2011. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!