Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt mindenki, hogy "Ki kell mozdulni, és akkor megtalálod az igaz szerelmet"?

Figyelt kérdés

Már volt 2 barátnőm, mindkettő csalódás volt....nem vagyok itthonülő típus, de nem ismerek olyan lányokat akikkel lehetne valami. max 1 et de ő foglalt...mind1.

Nem értem hogy mindenki ezt mondogatja...attól hogy elmész ide-oda még nem fogsz megismerkedni másokkal...Utcán ugye nem mész oda csak úgy valakihez, az hülyén jön ki szeintem...más is gondolja így? mi az értelme ennek a mondatnak?


2011. jún. 16. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Semmi értelme... nekem is folyton mondják, de nem ilyen egyszerü az... Bárcsak az lenne.
2011. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha nem mondulsz ki a házból biztos nem fog bekopogni a nagy Ő
2011. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
örülök, hogy más is így gondolja...Engem már idegesít is, ha mondogatják...
2011. jún. 16. 21:13
 4/23 A kérdező kommentje:
De kimozdulok...nem ülök itthon egész nap, sokat vagyok városban meg erre arra. De nem ilyen egyszerű.
2011. jún. 16. 21:15
 5/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
18
2011. jún. 16. 21:19
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz.

És nem hülyeség odamenni valakihez a buszon leülni mellé, hogy: Szia szabad ez a hely, merre mész?

Meg nézzük:

Otthon vagy, lemész a boltba, elmész a srácokkal sörözni.

Otthon vagy, boltba mész, elmész kocogni, elmész ebédelni, sétálsz egyet a városban, elmész egy edzésre, lemész a srácokkal sörözni.

Melyiknél nagyobb az esély hogy összefutsz valakivel?

2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap voltam egy házibuliban, és megismerkedtem egy nagyon szép lánnyal. Házibuli után mentünk volna diszkóba, győzködtem jöjjön el. Lelépett, mondom ez van, erre rá egy órára kapom az SMS-t tőle, hogy örül, hogy megismert, sajnálja, hogy nem tudott eljönni, és szeretné, ha minél előbb bepótolnánk. Szerinted?
2011. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy utolsó :)
2011. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igaz a mondás. Klubbokban, diszkóban, kocsmában, utcán, buszon, konditeremben, váróteremben, boltban, sorbanállásnál, teszkóban (bocs, de nem láttad valahol az uborkákat?) sokkal több esélyed van.
2011. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!