Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és tetszik egy...

Lány vagyok, és tetszik egy másik lány. Elmondjam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van barátja, de úgy érzem nem közömbös irántam.Bár lehet h csak rosszul érzem. Már a tudtára hoztam, hogy bejön nekem, de sajnos nem személyesen és nem láttam így a reakcióját.

De még mindig megvan ez az érzés, mintha....és nem hagy nyugodni...

Megbeszéljem vele a dolgot?


2011. febr. 18. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
igen.
2011. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit..mert ha nem igaz a dolog,akkor nagyon kényes helyzetbe hozhatod a lányt. Ha pedig mindenképpen meg akarod beszélni,akkor csak is egymást közt.
2011. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Félreértelmeztem bocsi. Neked jön be...először úgy értettem,hogy neki.

Így viszont az a véleményem,hogy várj egy kicsit ezzel...lehet,hogy csak szeszély..vagy biztos vagy a nemi identitásodban ?? Mert ha igen,akkor is mindenképpen egymás közt beszéljétek meg,mert ezzel tényleg kényes helyzetbe hozhatod. A korodtól is függ ez a dolog...hiszen, ha tényleg csak ,,szeszély" akkor ez a jövődre is kihathat. De ha mindenki biztos a szexuális beállítottságodban,akkor puhatolózz nála,de óvatosan!!

2011. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat :)

egyébként 20 éves vagyok

2011. febr. 18. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Ha a saját érzelmeidről beszélsz, azzal nem bánthatod meg. Esetleg zavarba jön, ám a nagyobb kockázatot mindenképpen Te vállalod azzal, ha nyíltan beszélsz neki erről. Vagyis lelkileg készülj fel mindenféle válasz lehetőségére! Mindenképpen jó ezt tisztázni, legalábbis jobb, mint nem. Leszbikusnak, vagy biszexuálisnak tartod magad inkább ebben a helyzetben? Hogyan viszonyulsz a barátjához, ha már van neki? Mert ebből a szempontból te ugyanúgy lehetsz a "gaz csábító", mintha pasi lennél... Vagy hármasban gondoltad?
2011. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj, dehogy a 3asról szól itt a dolog...eszembe nem jutott

A pasijához, úgy viszonyulok, h szakíthatnának...Lehet,hogy gonosz dolog...de akkor is ezt gondolom

2011. febr. 18. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Há ha má tudtára hoztad és nem ugrott a cickóid közé akko sajnos nem gyüsz be néki. Szóval ká kepeszteni.
2011. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, vagyis én nem vagyok leszbikus, együtt élünk a párommal 4 éve, de nagyon tetszik egy csaj:) Tudom ez most kicsit hülyén hangzik, de ez van. Már régóta, nem csak most "vettem észre", hogy vonzódok a csajokhoz is, de még nem voltam lánnyal. Ha meglátom ezt a lányt.....hát el sem tudom mondani milyen érzés, arra gondolok, hogy bárcsak szexelhetnék vele:)) Ja, és neki is van pasija:)
2011. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudatára hoztad, de nem személyesen? Vagyis megkértél rá valakit, vagy levélben közölted vele?

Egyébként valószínűleg ő nem érez úgy irántad, mint te őiránta..

2011. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudtára hoztad, és nem reagált rá semmit, utána "élőben" sem, ne feszegesd. Ha barátként meg akarod tartani, hanyagold szerintem a témát. Én heteró lányként, ha ilyet mondana nekem az egyik barátnőm, nem tudnék rá már barátként gondolni, és elkerülném. Tudom hogy csúnyán hangzik, és nem vagyok homofób sem, egészen addig amíg nem én vagyok a kiszemelt:) Szóval ha nem reagált rá sem pozitívan, sem negatívan, semmisnek veszi szerintem, nem akar róla beszélni.
2011. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!