Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok. Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Elmondjam neki? :S

Figyelt kérdés
1 het teljesen beleestem az egyik olyan évfolyam társamba akivel egész évben még észre sem vettük egymást, én másra se tudok gondolni csak rá, de nem hinném hogy én tetszenék neki vagy valami. a barátnőim azt mpndják hpgy megér egy próbát, de én nemrég estem túl egy hatalmas szerelmi csalódáson ami még mindig nagyon fáj. nem tudom mit kéne tennem... :S Szükségem van a segítségetekre!!!
2011. ápr. 24. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Előbb zárd le azt a "hatalmas" szerelmi csalódást és inkább barátkozz csak vele.


Ha tisztán tudsz gondolkodni és dönteni, akkor már léphetsz.


Bár az én véleményem, hogy a férfinek legyen annyi vér a pucájába, hogy bevallja, ha tetszik egy lány neki. Ne a nő fusson a fiú után.

2011. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szóval gyakorlatilag 1 hete teljesen ismeretlen volt, most meg dúl a lamúr.


Ez csak 1 KIB*SZOTT ILLÚZIÓ!!


A hormonjaid elhomályosítják az elméd, nem tudsz racionális lenni.

Nem látod, hogy ez hülyeség. Még csak a külsejét ismered, mibe vagy annyira szerelmes?

A külsőjébe? Szeretnéd hogy kinyaljon a bugyidból? Esetleg többet? Ezért vagy annyira szerelmes? Este fantáziálsz róla, ahogy az izzadt testetek egymáson vonaglik kéjes nyögések közbe? Erre vágysz?

2011. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is ez a véleményem és már majdnem lezártam azt a nagy szerelmi csalódásomat is. de tudom hogy ő még ha tetszenék neki se igazán lépne mert KISSÉ félénk típus... szóval többekközt ezért is vagyok ilyen tanácstalan... de azért tényleg köszönöm szépen :)
2011. ápr. 24. 21:47
 4/10 A kérdező kommentje:
jah és a második válaszólónak az én válaszom....: mindenki magából indul ki!
2011. ápr. 24. 21:49
 5/10 charlista válasza:
Te hova valósi vagy ha szabad kérdeznem?
2011. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
békésmegyei... és igen szabad kérdezned =)
2011. ápr. 24. 21:55
 7/10 charlista válasza:
okés, már kezdtem megijedni h pest:D
2011. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert az miért lenne tragádia?! >_< -_-"
2011. ápr. 24. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
jajajajaj, itt öngyilkosság szag van a levegőben:Dxd
2011. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha öngyilkos szeretnél lenni csak nyugodtan.... de csak saját felelősségre !!!!
2011. ápr. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!