Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszüleim aranylakodalmára...

Nagyszüleim aranylakodalmára szeretnék egy képekből álló összeállítást készíteni. Ajánlanátok hozzá romantikus zenéket?

Figyelt kérdés

50. házassági évfordulójuk alkalmából egy ilyen fotó összeállítással szeretném meglepni őket. Olyan érzelmes szerelmes számokra lenne szükségem, amelyek magyar dalok, ugyanis ők nem beszélnek angolul, így szeretném, ha értenék a számok mondanivalóját. Tudtok ilyeneket?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. febr. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom milyenek a nagyszülők, de az enyémeknek nem jönne be a zenei rész.

Amúgy Republik-tól pl: Szeretni valakit valamiért, Engedj közelebb stb., stb.

2011. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szécsi Pál: Két összeillő ember
2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor a 60-as évek slágerei jöhetnek szóba, pl. Németh Lehel: Reszket a hold a tó vízén stb.


Itt nézz körül, kikerestem neked ezeket:

[link]


Üdv!

2011. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnék élni nélküled.

Érted vagyok

Szivből szeretni

Robin Hood-ez a szerelem végtelen

2011. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! Most meghallgattam mindegyiket és itt bőgök, olyan megható, ahogy a 2 öreg szereti egymást, hogy minden szó igaz rájuk! :)


Nagyon szeretik az érzelmes számokat, mindig nézik az ilyen tévés kívánságműsorokat és imádják, ha küldünk nekik oda üzenetet és valami szép számot! :) Szóval nekik 100%, hogy bejön! :)

2011. febr. 18. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Yann Tiersen - Comptine d'Un Autre Été

http://www.youtube.com/watch?v=-ZJDNSp1QJA

2011. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontos példát nem tudok sajnos, de én tuti, keresnek az Ő fiatalkorukból zenét amit szerettek az tuti lenne szerintem. Szüleid hátha tudják, vagy kapcsold be az Önök kértéket, és észreveszed mi tetszik, vagy csak kérdezd meg tőlük, akkoriban mi tetszett nekik. Úgysem tudják mire készülsz.
2011. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan zenét keress, ami a koruknak megfelelő, amit fiatalkorukban biztosan szerettek.

A magyarnótát szeretik, vagy a régi filmek betétdalait, esetleg a modernebb zenét, ezt Neked kell tudnod!

Pl. "Odavagyok magáért, a fekete hajáért" :) Nézz körül a youtube-on Karády Katalin, Szeleczky Zita, Tolnay Klári dalai közt.

2011. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Máté Péter:

Te ott állsz az út végén

2011. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!