Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérésem,...

Lenne egy olyan kérésem, kérdésem hogy valaki aki jobban jártas a testépítésben, tudna –e írni nekem pár testépítő szert vagy inkább egy összeállítást!?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérésem, kérdésem hogy valaki aki jobban jártas a testépítésben, tudna –e írni nekem pár testépítő szert vagy inkább egy összeállítást !?

Kb 1 éve edzek. A testsúlyom 85 kg körül mozog és kb 185cm vagyok.

Az átlag testalkatúaknál kicsit több felesleg van rajtam. : )


Én úgy gondoltam :

1. hónap: zsírégetőt (Lipotropic Fat Burner-t néztem ki) szednék a has környéki felesleg eltüntetésére.

2.-3.-4. hónap: Kreatin+Vitamin+Fehérje szerűség ( Cre-ATP, Multi-Pro Pak, valami fehérje vagy esetleg Jumbo )

5. hónap: Anabolic Pak ismét valamilyen fehérjével és vitaminnal



Ha esetleg aki jobban ért hozzá vagy jártasabb benne attól elfogadnák felvilágosítást vagy segítséget : )

Előre is köszi a választ !


2011. aug. 31. 00:09
 1/2 Rezko92 ***** válasza:

"has környéki felesleg eltüntetése" olyan nem létezik, vagy fogysz minden honnan vagy sehonnan. Ha meg szálkásítasz akk fölösleges a kreatin

Anabolic pak-ot meg haggyad az ráér

Kajád, edzésed, regenerálódási idö rendbe van am.?

2011. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bix ***** válasza:

rez: 1 év edzés után kevés lesz az a 85 kiló 185 centihez és az átlagosnál magasabb zsírhoz. kétlem hogy az elmúlt évben havi 1 kiló körül pakolt volna fel izmot, hacsak nem 65 kilóról indult kockás hassal... ha rendben lenne akkor első évben simán 65 ről 85 re ránthatta volna magát, amiből diétával a végén 75 kiló környékére szálkásodhatna...


tesztoszteron.hu

body.builder.hu


edzésterv, kaja, gyakorlatok, stbstbstb. rakd rendbe az étkezésed aztán lehet beszélni sokmindenről. addig fölösleges ilyenekben gondolkozni

2011. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!