Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkó pont a szülinapomo...

Miért bunkó pont a szülinapomon az apám? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma van a 18.szülinapom:) lány vagyok.

Annyira vártam már ezt a napot...:)

Erre apám egész álló nap bunkó velem. Komolyan már totál elrontotta a kedvemet, lesz nálam este egy kis parti 3bnőm jön át. Nem ellenezte.

És mostam fel lent a szobába és cipővel beakart jönni.

Mondom :-gyere

erre ő:-nem megyek-de flegmán

mondom:-akkor ne gyere

erre ő:-mivan nehezedre esik beszélni?

-ennyire beteg vagy?-szintén flegmán

mondom neki hogy ja fáj a torkom meg szipogok, de attól még a szülinap az szülinap erre kiment és úgy becsapta az ajtót hogy azthittem kitörik az üveg.

meg ittvolt tesóm és apám ordított velem, és kérdezem, hogy most mibaj?

erre elkezdi:- anyád p*csája, hülyegyerek

Tesóm védett be

én nemtudom mibaja...tegnap megnéztem a telot amit kaptam tölük, érintős és kiakarta szedni belőle az aksit, és volt már h leejtette a telomat, és nem mertem oaadni neki.

és ma mutatnám neki a telom és erre üvölt velem.

anyám is mondja, h olyan mint akinek elmentek otthonról.

én nemtudom mibaja.

meg hiv egy rokonunk és mondom azthittem velem akar beszélni, mert felköszönt.

erre apám gúnyosan:-ja majd mindenki kinyalja a p*csádat mert te 18lettél.taknyos.

Hát azthittem ez az én napom... mit csináljak vele ha ilyen??:(


2011. febr. 19. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem valami gondja adódott és feszült. Modorálhatná magát elvégre csak a szülinapod van, de ne haragudj rá, minden emberrel előfordul, hogy rossz kedve van és stresszes és olyanokat mond, amit stressz nélkül sosem mondana. Valakii megbánthatta. Én odamennék és őszintén megkérdezném mi a baja, vagy beszólnék neki holnap, én már csak ilyen szuflás vagyok, rossz tulajdonság, mert nem bírom ki, hogy ne szóljak vissza.

Mindenesetre ne tekints rá haraggal, nem téged akar bántani.

Az is lehet, hogy az a baja, hogy felnőttél.

2011. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és boldog születésnapot :)
2011. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Boldog születésnapot!

Az ő szülinapján legyél majd vele flegmás meg lökött aztán majd megtanulja,hogy kinek rontsa el a happy birthday-át..

2011. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

BOLDOG SZÜLINAPOT! :)


Valóban nagy dolog, hogy 18 éves lettél. Ne engedd ma, hogy felbosszantson bárki. Mindent engedj el a füled mellett. ma ne foglalkozz senkivel. A problémákat majd ráérsz holnap megoldani.

(Egyébként néhány év múlva úgyis rájössz, hogy a 18 is olyan mint a többi.)

2011. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :)

Én 19 leszek nemsokára, de 1 évvel ezelőtt nekem is elrontották. Elmentünk egy családi ebédre, de még azt se én mondhattam meg, hogy melyik helyre, anyám bunkón leosztott, hogy az ő pénze, aztán este el akartam vinni a húgomat magunkkal ünnepelni, nem akarták elengendi, többórás veszekedés árán jöhetett csak el, aztáz kezembe nyomtak 2 10ezrest, adtak 2 puszit aztán ennyi volt a szülinap. Igazán megható volt. De nekem még a 2 legjobb barátnőm is lemondta a bulit, szóval nekem ők rontották el leginkább. Örülj, hogy neked legalább ők ottvannak. :)Apáddal pedig ne foglalkozz, az enyém is bolond. :D Kerüld, ahogy lehet, bunkó f.sz, nem a lánya boldogsága a fontos neki, nem érdemli meg, hogy idegeskedj miatta.

2011. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!


Az azért nem úgy szokott lenni, hogy egy apa tegnap lefekszik, mint normális kultúrember, másnap felkel, mint egy p*csázó, ajtót bevagdosó, üvöltöző ember. Biztosan nem először viselkedik veled így. Az viszont elvárható lenne, hogy legalább ezen a jeles napon visszatartsa magát, még akkor is, ha egyébként így viszonyul hozzád.

2011. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is Boldog 18at!! remélem jó bulit csináltok bnőidel:)

Másrészt szerintem lehet a betegsége miatt ilyen részben nem ismerem nemtudom milyen akkor. Szerintem ez egy nagyon csúnya huzása hogy így viselkedik veled a szülinapodon, azsincs kizárva hogy nem képes elfogadni hogy az ő kicsi lánya felnőtt ember lett, sok oka van ennek szerintem beszéld meg vele a dolgokat hogy mégis a te napod és tartogassa máskorra a vitatkozását

2011. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmel akkor csinálta ezt azt apja amikor kiderült,hogy nem ő az apja...
2011. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!