Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az hogy...

Szerintetek normális az hogy anyám szülinapomon még egy smst sem irt?

Figyelt kérdés
Egyébként két kmerre lakik akár el is jöhetett volna. De sem ö sem apám nem köszöntött fel.
2011. aug. 11. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem mentél te hozzájuk?


Ha meg azért nem mentél, mert rosszban vagy velük, akkor azért nem köszöntöttek fel. Ilyen egyszerű.

2011. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nehogymár még ő menjen át,hogy ugyan már köszöntsetek fel...milyen dolog ez...attól még mert esetleg nincsenek olyan jó viszonyban,egy sms-t lehet írni,ez intelligencia kérdése,hiszen attól még a gyermekük...
2011. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem mindig elfelejtik a szülinapom, de én nem haragszom rájuk. Amikor köszöntöm én őket akkor jut eszükbe, hogy pár héttel előtte volt nekem is és utólag mindig bepótolják.



Amúgy is sokan a saját szülinapjukon az anyukájukat köszöntik fel, hisz tőle kapták az életüket.

2011. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem normális. De ezt magad is tudod. Akkor mi is a valódi kérdésed? :)
2011. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Anyum sajnos már nincs közöttünk, pedig ő mindig köszöntött kedvesen, de Apumra és Bátyámra én szoktam rászólni viccesen, hogy "akkor adjatok puszit szülinapom alkalmából". :) Szeretnek ők, csak tipikus feledékeny pasik.. ;)


A szüleid igazából jó kérdés, hogy miért nem köszöntöttek.. korábban is volt erre példa? Vagy ez volt az első? Lehet, hogy túlterheltek mostanában? Ha jóban vagy velük, akkor szerintem menj át hozzájuk, és akár az én módszeremmel köszöntesd fel magad. ;) Ha látod rajtuk, hogy Veled van bajuk, akkor meg legalább tudod, hogy hányadán állsz velük.. :(

Utólagosan boldog szülinapot! :)

2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, na elég durva lenne, ha a szülinaposnak kéne házalnia, h ugyan köszöntség már fel Ez elég abszurd.
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány szülinapodról "feledkezett" meg?

Ha Te szoktál hozzájuk menni,ha nem vagytok rossz viszonyban,akkor nem normális dolog!


Nem ismerem a szüleidet,nem tudom milyen idősek,és milyen körülmények közt vannak,így még véletlenül sem akarok ítélkezni: Neked kell tudni,hogy nálatok mi a normális,hogy az egészségük mennyit enged,vagy a pénztárcájuk... Számos oka lehet,amiért (ha egyetlen alkalom volt) nem köszöntöttek fel!

2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk túl jóban,de rosszban sem. Nem vártam volna semmi mást,csak egy boldog szülinapot. Egy sms vagy valami. Én biztos nem fogom felköszöntetni magam. Ha elfeledte igy jártam! De hogy ö mikor született nekem is kiment a fejemböl.
2011. aug. 12. 07:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már ilyen máskor is. De másnap mindig eszébe jutottam. Most nem. Hát igy jártam.
2011. aug. 12. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!