Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvennéd bármelyiket is a...

Megvennéd bármelyiket is a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Én kicsit elhűltem, hogy vannak ilyenek...

Te megvennéd bármelyiket is?

Mit gondolsz róluk?

[link]


2011. febr. 20. 12:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem iazán. mivel egyik se a normális mentalitás híve.

Maximum ha már olyan biológiát tanuló iskolás a gyerekem akit tényleg érdekel s van is akkora értelmi szinten akkor a boncbékát.

2011. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek poénképek, egyik sem igazi, illetve nem igazán gyerekeknek készültek (a Punisher játékot így tuti nem merné kiadni a Hasbro, ez tuti vmi kínai hamisítvány vagy fake kép) - pálcikalovat kivéve, az egy nagyon régi játék, semmi gond nincs vele, kérdezd meg dédszüleid, nagyszüleid :)


Nem kell mindent halálosan komolyan venni, és "lehűlni" rajtuk. Még ha léteznének is, senki nem nyom pisztolyt a fejedhez, hogy "vedd meg a kölködnek, vagy meghalsz" :D

2011. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Az elektromos autót miért ne?
2011. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, a pálcikaló. Még ovis koromban játszottam ilyennel, persze az nem ilyen menő volt, kiürült öblítős üvegből volt a feje, volt sárga meg rózsaszín. :D Nagyon szerettük. De a többi borzalmas "találmány".
2011. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
a Süsüben a királyfinak is olyan lovacskája volt, nem? Amúgy nem venném meg őket a gyerekemnek...
2011. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Basszus, ha most lennék gyerek, a lelkemet is eladnám egy mini Escalade-ért!!! (még pedélos Moszkvicsom se volt anno...brühühüü ;))
2011. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk én vettem az ikreimnek elektromos terepjárót, két 5 éves fiú, nem tudom mi a rossz ebben. Mondjuk a többit én sem venném meg nekik. Kissé morbidok. De egy terepjáró sokaknak csak az ára végett lehetne morbid a maga 300 ezrével.
2011. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

Jesszusom, nem!!!

Nagyon visszataszítóak, sajnos idáig süllyedt ez a világ, hogy a gyerekekre ilyen szörnyűségeket akarnak ráerőltetni, nem értem mi a baj a régi jó mesekönyvvel és a plüssmackóval, kisautóval, hajas babával... :S

2011. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kocsi tiszta jó, a pálcikalóval nem tudom, mi a baj, az arra való, hogy a gyerek így maga alá vegye, és ugráljon vele, sok mesefilmben látni, hogy ilyennel játszanak, pl Franklin-nek is volt ilyene (a teknős:D), az orrturkálós ujj szerintem vicces, annak idején nekünk is volt "műtaknyunk", nagy divat volt, de senki nem kezdte el az orrát turkálni annak hatására :D A boncolós készlet se rossz, már aki szereti az ilyen állatkákat, de én nem tartozom közéjük :)


Szerintem a plüss pisi+kaki a legundorítóbb, blááh :S

2011. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a pálcika lóval és az elektromos cadillac-kel mi is a probléma.
2011. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!