Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál erre? (...

Mit válaszolnál erre? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, én jobban szeretem mint párom, sőt ő nem is kedveli annyira az állatokat. A minap beszélgettünk, szerinte ha eladnánk a kutyát akkor nem lenne nagy űr az életünkben. Neki sosem volt állata, még kiskorában sem, pedig megtehették volna. Az ő szavaival élve: " Egy kutya hiányán túl lehet tenni magunkat, ez is olyan mint egy barátnő, ha elveszted, rossz de túlesel a hiányán." ????
2011. febr. 21. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom, talán kiválasztanék valamit ami számára fontos (szg-es játék, ps ilyesmi, vagy az autójából a zenét stb.) és közölném vele hogy ha eladnátok, nem lenne gond.

Majd akkor rá jön, hogy nem is olyan könnyű ez..

Vagy feldobnám neki, hogy akkor soha többet ne menjen el a barátaival szórakozni, mert hát nem olyan szörnyű dolog az..

2011. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

semmit, csak mondd meg neki hogy "anyád"


ez milyen beszólás már...kis bunkó.

2011. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ne izgasd magad a dolgon. az okot te magad mondtad el, miszerint gyerekkorában nem állatok között nőtt fel. Nem nevelték belé az állatok szeretetét. Mi hasonló helyzetben vagyunk a párommal. Csak fordítva. Nálunk a férjem az aki imádja az állatokat. Az én véleményem szerint túlságosan is. Szüleivel napokig siratnak egy beteg kutyát. Engem meg arra neveltek, hogy nem szabad az állatokat bántani, de az állat az állat.
2011. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem az állatokat, nekem 5 éves koromban volt kutyám utoljára, aztán nem volt semmilyen háziállatom. Én is úgy vagyok vele, hogy túl lehet élni egy kutya hiányát. 6 éve együtt vagyok a párommal, nekik volt 3 kutyájuk. 3 évig rendszeresen láttam őket, foglalkoztam velük, szerettem őket, aztán elköltöztünk messzire. Amikor az első kutya meghalt, nagyon megsirattam, a mai napig sírok, ha eszembe jut, 2. kutyát már annyira nem sirattam meg, 3. még él szerencsére. De túl élem. Ha nekünk lenne kutyánk, de kiderülne, hogy nem tudnánk tovább tartani, szerető gazdit keresnék neki jó messzire tőlem (ez főleg az ő érdeke) siratnám egy darabig, de túl tenném magam rajta.
2011. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
88%
A gond ott kezdődik, amikor azt mondja, hogy adományozzátok el a kutyát, mert ez így nem mehet tovább. Ha jól vettem ki ez eddig szóba sem került. Nem kell ezen agyalni, van ami Neked fontos, van ami Neki. Addig nincs gond, amíg teret engedtek egymásban. Nem mindenki egyforma.
2011. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
kutya elmegy johet a baba
2011. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosítani fogom a jövőben!!!
2011. febr. 21. 09:37
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azért ne csodálkozz, ha ilyet mond, hiszen te meg azt írtad, h a kutyát jobban szereted mit őt...
2011. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 iDev ***** válasza:
100%

Ágika, hol írt ilyesmit a kérdező?

Erre gondolsz?


"Van egy kutyánk, én jobban szeretem mint párom"


Ha igen, akkor olvasd el figyelmesebben a mondatot! ;)

2011. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Bocs!

Ezt valóban félre néztem :/ Mentségemre szóljon, h nekem ilyenkor még nagyon reggel van....

2011. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!