Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál erre? (...

Mit válaszolnál erre? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, én jobban szeretem mint párom, sőt ő nem is kedveli annyira az állatokat. A minap beszélgettünk, szerinte ha eladnánk a kutyát akkor nem lenne nagy űr az életünkben. Neki sosem volt állata, még kiskorában sem, pedig megtehették volna. Az ő szavaival élve: " Egy kutya hiányán túl lehet tenni magunkat, ez is olyan mint egy barátnő, ha elveszted, rossz de túlesel a hiányán." ????
2011. febr. 21. 09:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
" Egy kutya hiányán túl lehet tenni magunkat, ez is olyan mint egy barátnő, ha elveszted, rossz de túlesel a hiányán." ???? És ez szerintetek?
2011. febr. 21. 10:24
 12/13 iDev ***** válasza:
100%

Erre azért nem akarok reagálni, mert lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok. Ugyanis volt egy kutyám, nagyon sokat foglalkoztam vele, tanítgattam, neveltem és szó szerint a legönzetlenebb barátom volt. Megérezte rajtam, ha rosszkedvem volt, és addig ugrált, bohóckodott, hízelgett amíg fel nem vidított legalább egy kicsit.


Három éve hagyott itt. Azóta is van kutyám, őket is imádom, de Félix a mai napig hiányzik.

2011. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon imádom a kutyát, bár soxor nagyon rossz,de ennek ellenére önzetlenül szeret.
2011. febr. 21. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!