Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legudvariatlanabb...

Mi volt a legudvariatlanabb dolog amit te vagy a partnered tett randi közben?

Figyelt kérdés

lett belőle kapcsolat?

(most nem csak olyanokra gondolok h böfögött jajj, hanem h pl felvette a telefont vacsi közben és órákig dumált hasonlók)


2011. febr. 21. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
82%
Elhozta a barátnőit. Miután 30 percet beszélgettem "vele", inkább sarkon fordultam, és megfogadtam, hogy SOHA többé nem ismerkedem a netről.
2011. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
30%

Hát volt olyan hogy az első randin azt mondtam a lánynak hogy felezzük a költségeket. Nagyon nem tetszett neki.


Nem lett belőle kapcsolat.


Meglepő, hogy én hiába akartam egyenlőnek tekinteni kettőnket, ha neki nem ez kellett.

2011. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
96%
Elfelejtettem, hogy hol beszéltünk meg randevút,/pipa voltam, hogy nem volt ott/ azután haza felé menet mégis csak összetalálkoztunk. 1 éves kapcsolat lett belőle.
2011. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
91%

Az első együtt töltött éjszakánk egy panzióban történt, és egy az egyben én áltam a költségeket(nő vagyok). A csávó rendelt magának egy pizzát, amiből én elfogyasztottam egy szeletet,és úgy gondolta, hogy akkor most egálban vagyunk.

És még csak nem is volt olyan nagy szám az ágyban. 5000-ért vettem magamnak egy közepes numerát:(

Nem volt több alkalom, gondolom sejted. Csak egyszer lehet hülyét csinálni belőlem!

2011. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
19%

Jól leszavaztak:D csak 25 %-ra:D

És akkor nekik kell egyenlőség:D

Jó nagy pof kéne nekik inkább:D

2011. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
91%

Amikor azt mondta,:"itt van pénz,menjél,oszt vegyél magadnak virágot!":-)

(4 év lett belőle,nekem az ilyen hapsik jönnek be)

2011. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
95%
bementünk a mekibe, mert azt mondta, éhes... vett magának kaját, leültünk, majd megkérdezte: ja amúgy nem kértél volna vmit te is? :DDDD (amúgy azóta is együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást)
2011. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
14%
Aki lepontozott szerintem az magát járatja le, másrészt meg beismeri hogy milyen képmutató ma a népesség fele
2011. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
91%
apám te az egyik aranyszabályt nem tartottad be, szal ne járasd. AZ elsőt MINDIG a pasi fizeti. Ha nem tudod felfogni, akkor ne hívd el.
2011. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
80%
Én jártam egy pasassal, akinek az előző házasságából már voltak gyerekei :két lány, és mindig az a szemét szokása volt, hogy magával cipelt, amikor ajándékot vett nekik, és ingerelt vele, hogy mi az ami a legjobban tetszik nekem, válasszam ki, és utána megvette a lányainak. Nekem meg sosem vett semmit. Még egy kis apróságot sem. Nagyon rosszul esett, főleg, hogy nem is tudtam, hogy a lányoknak akar venni valamit. Fúú, most még jobban utálom! Vén b.zi!
2011. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!