Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso randi utan megesett...

Elso randi utan megesett veled, hogy a no irt rad es nem foditva? (nok eseteben, kerestetek mar meg a kiszemeltet, turelmetlensegbol)

Figyelt kérdés
Ez nagyon gaz? Mit gondoltok errol? Tapasztalatok? Ferfiak mennyi ido utan keresitek a not, ha szimpatikus? Mit gondoltok, mennyire gaz ha a no keresi elobb a ferfit? (Erint a tema, en no letemre biztos nem keresnem, de nagyon kivancsi vagyok mit gondolnak masok.)
2011. márc. 18. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem illik a nőknek kezdeményezni, bár a mai világban, ahol a melegek is házasodhatnak, ez már nem annyira számít. Örüljünk, hogy férfi-nő kapcsolatról szól a kérdés...

14/l

2011. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát már ebből látszik, hogy lesz*rod a kapcsolatot. Várhatod a sült galambot...
2011. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból a férfinak kellene az ismerkedés szakaszban keresni a nőt (később már persze ez kölcsönös, mikor ki) - de ha ez nem történik meg, holott a randi jól sikerült, akkor én megpróbálnék egy érdeklődő emailt vagy más felkeresési formát. Persze ha a pasi utána nem keres (mondjuk 1-3 napon belül), akkor valószínű, hogy nem akar Téged, DE jobb kizárni a lehetőséget, hogy pl. csak mulya, vagy valami nem Veled kapcsolatos gondja van.
2011. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Manapság már nem annyira számít ez. Néha a férfiember is örül a törődésnek, időnként jó az is, ha a Nő ír.

Főleg mostanában, hogy a nők annyira önállóak lettek, karriert építenek és egyre erősebb a társadalmi pozíciójuk.

Lehet, hogy a férfi sokszor azért nem reagál, mert azt hiszi, rosszul sikerült a randevú és nem kell a nőnek, míg az is ugyanezekkel a képzetekkel küzd, majd nem hívja egyik sem a másikat és nem lesz semmi az egészből.

Akkor már mindegy, melyik keresi a másikat, csak legyen valami kommunikáció, ami előre mozdítja a dolgokat.

2011. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!