Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év után kiderült felesége...

6 év után kiderült felesége van. Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
23/l vagyok ő 28/f. 6 éve vagyunk együtt, de külön lakunk. Megtudtam, hogy felesége van. Összetörtem. Mit csináljak most? Hogy mondjam el neki, hogy rájöttem?? Hülye voltam belátom, nem vettem észre, túl jól titkolta.. Segitsetek kérlek!!
2011. febr. 22. 22:15
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%

h jöttél rá? együtt él a feleségével? válnak?(tervezik?)

fura h nem vetted észre, azt jelenti nem nagyon forgolódtál az ő köreiben, a családjában, biztos mondta volna vki

2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
81%

Biztos vagy te ebben?

Annyit mindképp megérdemel a dolog, hogy átbeszéljétek, hozhat furcsa dolgokat az élet, talán van rá valami magyarázata.

2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
92%
Jézus, szegénykém. Nehogy már még te legyél rá tekintettel!! Vedd elő és vágd a képébe, vagy egyszerűen csöngess be hozzá, hogy hányadán álltok. A feleség is jobban jár. Én nem vagyok azon a nézeten, hogy egy félrelépés és már vége, de azért ekkorát hazudni undorító. Rúgd ki a retekbe.
2011. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Nem forgolódtam a családi körben,de nem rég egy rokon elszólta magát. Nem válnak és nem is tervezik. :(
2011. febr. 22. 22:19
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
együtt élnek?
2011. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
gondolom igen együtt élnek
2011. febr. 22. 22:21
 7/51 anonim ***** válasza:
88%
ez azért durva. h nem buktál te le? sosem jelentetek meg nyilvános helyen? nem raktatok ki képeket közösségi oldalakra? minden haverja és családtagja tudta és nem mondták el neked? ekkora gerinctelen szemét bandát!!!én felkeresném a feleségét és megkérdezném mit gondol az ügyről. nem fog hinni neked de egy próbát megér, hátha valahogy visszaadhatjátok a kedvesnek
2011. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint soha nem hívott meg magához.Eléggé furcsa,hogy nem voltál nála,mert akkor látnod kellett,hogy együtt él egy nővel.
2011. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
A feleségének mondd el, hogy rájöttél:>
2011. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

6 év alatt nem jöttél rá?

Már ne haragudj de te csukot szemmel jártál vagy mi?

Nem igaz hogy nem volt soha semmi gyanús!

2011. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!