Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok kitaláltam...

Hipochonder vagyok kitaláltam ha testvérem fog születni meg fogok halni és most kiderült hogy apukám felesége (nem az anyukám) terhes. Ez előjele annak hogy rákos leszek vagy azért van hogy ennyire hülyeségeket találok ki mert nagyon félek tőle?

Figyelt kérdés
meg a csillag jegyem szobrát a rákot és attól félweka legjobban
2009. jan. 25. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez annak az előjele, hogy hülye vagy :-)
2009. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyet értek az előttem szólóval!:D


Te tényleg nagyon hülye vagy!!!!!!!!!!!

2009. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha bemagyarázod magadnak hogy beteg vagy előbb utóbb az leszel. Szerintem hülyeség amit itt kitaláltál, felejtsd el, örülj hogy egészséges vagy. Valószínűleg nem attól leszel rákos hogy egy vadidegen ember terhes lesz.
2009. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól hipochonder valaki, hogy nem tudja, hogy a betegsége nem is igazi, csak bebeszéli magának. Tehát ha te azt mondod magadról, hogy hipochonder vagy, az pont arra bizonyíték, hogy nem vagy az... Ez inkább valami feltűnési viszketegség, hogy te akarsz lenni a középpontban, ha máshogy nem megy, hát kitalálsz valamit. Méghozzá nagyon is az eszeddel, nem pedig lelki nyavalya miatt. Hisz határozottan tudod, hogy hülyeséget csinálsz...
2009. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mért lennél rákos? Magyarázd már az összefüggést! Olyan kis butuska vagy! :)
2009. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
hány éves vagy , hogy ilyen marhaságokat találgatsz?
2009. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

...nem érdekli a téma!

Nem válaszol!:D

Csak figyelemfelkeltésből csinálja, kis buta!

2009. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem igaz, en eleg komoly hipochondriaval szenvedek, es hiaba tudom, akkor is ugyanugy elhiszem, hogy beteg vagyok, ugyanugy minden betegseget bekepzelek,nagyon komoly stressz es panik hatasa alatt vagyok a nap huszonnegy orajaban:)))))
2018. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!