Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írtok ki kérdéseket/vála...

Miért írtok ki kérdéseket/válaszokat az oldalra?

Figyelt kérdés
Tehát ez hobbi, avagy komolyan érdeklődtök valami iránt és azt itt tudjátok a leginkább megtalálni?Kérlek írjátok korotokat és nemeteket is!Kösze
2011. febr. 23. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Én ritkán írok ki kérdést, inkább válaszokat olvasgatok. Főleg receptekről, és azért nézem itt mert általában kiprobált, biztos recept érdekel, vagyis vélemények. De persze szivesen válaszolgatok kérdésekre is.

24/L

2011. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát én nem szórakozásból írogatok ki hanem csak akkor ha valami komolyan érdekel és a googléban nem találtam meg.

L/13

2011. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint "analizálás" céljából olvasom, emberismeret, érdekel, hogy milyen kérdésekre kik, hogyan és mit válaszolnak. Kérdezni nem szoktam, válaszolni pedig akkor, ha egy-egy kérdés megfog, felkelti az érdeklődésem, és tudok érdemleges választ hozzáfűzni.
2011. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem látni, hogy milyen emberek vannak, miket irkálnak stb. Meg a matek példákban szoktam segíteni. De én minden nap feljövök szinte. Kérdést is tettem már fel, de túl sok érdemleges választ nem kaptam.
2011. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én pl azért mert unatkozok+szar az életem. De ez egynéni probléma.
2011. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig van kihez szólnom. Így.

Ezen kívül nálam is a tapasztalatgyűjtés. Van, ami tényleg érdekel, arra választ várok. Továbbá, még mindig elcsodálkozom 1-2 reakción. Pedig már megértem egyet-smást.

+ tényleg szívesen segítek, ha úgy érzem, van miben.

2011. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja! 22/L, bocs 8:20-as vagyok :)
2011. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekel kinek milyen az élete s milyen gondjaik vannak, azokra mit lehetnek a megoldások.
2011. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokan küzdenek azonos gondokkal. Ha van tapasztalatom szívesen megosztom, hátha segítek ezzel. Van, hogy én is segítséget kapok ez által, vagy egy más perspektívábólláthatok meg dolgokat. Még nem kérdeztem, de lehet, hogy később fogok...:-)
2011. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tinker Bell ***** válasza:

Minden nap feljövök, akár többször is. Függő vagyok! =o)

Ahol tudok segítek és mindig megmondom őszintén a véleményem. Kérdést is írtam már ki sokat.


A kedvenc kategóriáim a Családi kapcsolatok, Egészség, Étele-italok, Gyermekvállalás, nevelés és Otthon, de ha látok máshol egy-egy érdekes kérdést, akkor azokat is megnézem!


21/L

2011. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!