Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » én azt hiszem fitymaszükületem...

én azt hiszem fitymaszükületem van. De nem értem. Onnan jöttem rá hogy ezeket a kérdéseket/válaszokat olvasgattam. Nemtudom hogy. Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
13éves vagyok. De amikor lekonyul akkor nincs probléma. De amikor megmerevedik akkor csak félig lehet. De már fáj. Tovább nem merem. Nemhogy valami elreped vagy nemtudom. Ez most akkor fitymaszűkület vagy nem? A maszturbálás is megy csak úgy hogy nincs kint a kapal. Dehát nem értem. Ez fitymaszűkűlet?
2011. júl. 8. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
kalap*
2011. júl. 8. 11:58
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
75%
Ez az! De a jobbik fajtából. Menj el dokihoz, ő majd megoldja. Urológiára kell menni, háziorvostól talán kell beutalás is. Beszélj a szüleiddel erről! Nem ciki, meg fogják tenni, amit kell ilyen esetben. Semmi komoly, de kezelni kell, mert kockázatot jelent.
2011. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
nem kell beutaló urológiára, szüleiddel beszéld meg mindenképp
2011. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

nem kell magadat körülmetéltetni, ne engedd

13 éves vagy még fejlődsz

legjobb ha valamilyen sikosítóval (vizes alapú) vagy a kádban ülve, finoman elkezded huzogatni, tágítgatni (jó sokszor :) ne hetente egyszer)

ha ez nem vezet eredményre egy fél év alatt, akkor menj el vele orvoshoz, de akkor is - ha jól melékszem - z plasztikát kérj, teljes körülmetélésbe ne menj bele, mert arra nincs szükséged

de mivel még fejlődsz, a szimpla huzogatás tágítás is elég lesz, jó eséllyel

2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Az,de még enyhe változat.De fürdés közben tornáztaszd minidig,húzkod,óvatosan,lazán,de durván és mindig kicsit hátrább tudod majd húzni,de hetek vagy hónapok kellenek hozzá s redszeresség.


Ha nem javulna pár hónap alatt sem,akkor meg érdeme urologushoz elmenni vele.


urológushoz meg nem kell beutaló mehetsz egyedül is vizsgálatra,mert csak ha beavatkozás történe akkor kell kiskorúnál szülői nyilatkozat róla.

2011. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, a teljes körülmetélést ne engedd, az tuti, hogy neked nem kell, csak max valami bemetszés, plasztika, vagy részleges metélés... nekem megcsinálták a teljes metélést és nagyon gáz
2011. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!