Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet abból valami "bajom"...

Habibi kérdése:

Lehet abból valami "bajom" esetleg hátrányom, ha szinte (1 embert leszámítva) csak fiú barátaim vannak?

Figyelt kérdés

lány vagyok, nem az a fiús lány, hanem a lányos lány (rózsaszín rucik, ápolt külső, nem iszok, nem bulizok.. ), de a fiúkkal jobban szót tudok érteni, sokan meg is nyílnak nekem és még hajfestésről, és abszolút női dolgokról is tudok velük beszélni és még tanácsokat is adnak. Ez ártalmas lehet?

köszi

18/L


2011. febr. 23. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dehogy. Milyen ártalomra gondolsz? Esetleg lányok közül, aki arra hajlamos, néhány irigy lesz rád. De az nem érdekes, bármire lehet irigykedni.
2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, én 20 éves vagyok de bajom eddig nem volt belőle. Legfeljebb akkor kellemetlen, ha olyan fiút fogsz ki pasinak, aki ezt nem tudja megérteni és folyamatosan féltékenykedik vagy - néhány barátod megtetszik mint pasi és lefekszel velük, utána ők mindenkinek kitárgyalják és ribanc leszel a baráti köröd szemében

de ezen kívül nem tudom elképzelni milyen bajod lehetne belőle:)

2011. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem jobb is az ilyen korban a fele lány úgy is annyira bunkó fiúk kevésbé diszkriminálnak !!!!! Semmi hátrányod nincs de azért egy lány barátnőd is legyen vész esetén :D !
2011. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább fiú barátaim voltak, ők sose hajtottak rá a pasimra, és ha elmentünk szórakozni, jó hogy volt "hátterem", soha senki nem mert belém kötni :D
2011. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok. Soha a büdös életben nem voltak "legjobb barátnőim", csak olyan csajok,akikkel el voltam, viszont barátoknak nem nevezném őket. Én se vagyok fiús lány, sőt, modellkedem. Hamar rájöttem, hogy nők közt nincs, vagy nagyon ritka az őszinte barátság, mert az irigység, és a féltékenység mindig jelen van a háttérben. Én ebből soha sem kértem, s soha nem is fogok. Fiú barátaim vannak, semmiféle hátrányom nem származott ebből. Irigyeim voltak, vannak és lesznek is emiatt, de nem kell velük foglalkozni. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben! :)
2011. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hátrányod max annyi lehet, ha lesz egy olyan pasid aki nagyon féltékeny típus. vagy fordítva, a haverok szednek fel csajt, és te leszel a világ k*rvája egyesek szerint, talán még el is tiltja a havert tőled. na de hát reméljük nem. vannak normális lányok is, akikkel talán még össze is barátkozol tök jól, mármint haverod bnőjével.
2011. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen utolsó.A fiúk ezt nem értik meg.Úgyhogy ez csak addig megy míg nem lesz komoly kapcsolatod.Addig élvezd.Jó kis időszak.én is szerettem:)

Persze a mostani is jó!!!

2011. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) van barinőm, 1 , ő pont elég, de ő is csak olyan, hogy mikor valakire van szüksége, akkor megtalál, mikor nekem van rá szükségem, akkor épp dolga van. A kedvesem nem féltékeny típus és tud a fiú barátaimról. Hááát az lehetne belőle a hátrányom, h. ribinek néznek? lehet, hogy már annak néznek, mert pl. ha mindig 5-6 fiúval császkálok az már egyeseknek megdaja rá az okot.
2011. febr. 23. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Világéletemben jobban szót értettem a fiukkal :). Most 22 vagyok. Még mindig jobba szót értek velük. De szintén vannak barátnőim is Egy,akivel legtöbbet vagyok,még kettő,akikkel ritkábban találkozok,de jóban vagyunk. Nemrég volt a hugom szülinapja,szoba egyik sarkában a négy lány,másikban a négy fiu-én pedig köztük :). Valami téma miatt mentem oda,és ott ragadtam,jókat röhögtünk. Kicsit furcsán éreztem magam amiért különváltam,de nagyon jól elbeszélgettünk,viccelődtünk a fiukkal.Csak barátok vagyunk persze.Ugy látszik megmaradt a régi "szokásom". Talán mert a fiuk más bolygóról származnak,mint mi,egyszerűbbek :). Ezt pont én mondom,lányként.De igy van.Néha magamtól agyától fáradok el,hát igen,a női agy :). Lehet a fiuk egyfajta kikapcsolódást jelentenek a női világból. Vagy csak az,hogy más a gondolkodásmódjuk,és ez tetszik.Nem tudom. Amúgy nőiesem öltözködök,viselkedek meg minden,szóval nem veszett el belőlem a női mivolt :)
2011. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ma 20:18 vagyok. remélem nem értetted félre a dolgot, hogy azt írtam hogy te leszel a világ k*rvája. csak egyes nők nem bírják elviselni az ilyen helyzetet. szóval lehet fogsz ilyennel találkozni..
2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!