Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig beszélgetek a szüleimmel,...

Alig beszélgetek a szüleimmel, ebből lehet valamilyen hátrányom/problémám?

Figyelt kérdés
a nagy büdös helyzet az, hogy apámmal sose beszélgetek csak 1 szia reggel meg mikor hazamegyek.Anyámhoz kicsit közelebb vagyok, de ritka , mikor oda megyek hozzá esténként mikor tv-zik egy kicsit beszélgetni...álmaimról és céjaimat szoktam neki ecsetelgetni...de semmit nem tudunk szinte egymásról...fúrcsa nagyon, családban élek, mégis ki*baszottul magányos vagyok....barátaim nincsenek, inkább haverok, valami oknál fogva nem tudtam mély gátlásokat nélkülöző barátságokat kialakítani....barátnőm sincs...totál egyedül vagyok....imádom az iskolám, kb az a napjaim fénypontja...egyedül járok minden hova, eddzeni, biciklizni....és azt kezdem érezni, h kezdek hozzászokni...fáááj h nekem nincs szinte senkim :(
2011. máj. 11. 22:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mindig irigykedve nézem az utcán a szerelmes fiatalokat...meg ma is, mikor mentem haza, láttam egy itteni srácot anyjával sétálni...és elképzeltem h én meg anyám sose sétáltunk így, anyukámat szeretem, rendes asszony, de gátlásokat érzek nagyon sok problémán és téren ha beszélgetni kell, inkább oylanokat mesélek h mit csinált x y meg miylen jó lenne ez meg az...én nem akarom magam sajnáltatni, de a borzasztó magányomat nem tudom leplezni :(
2011. máj. 11. 22:08
 2/16 anonim ***** válasza:
ezek szerint te is ugy vagy mint én semmi sem érdekel anyámék a lenti szinten lakank én meg a tesóm fent mindkét része szép uj felujitott sárga festék a nappaliban hiába van szép plazma tv meg vaj szinű ülőm meg szép konyhám gépekkel szép fürdőm fent külön mosógéppel meg egy szép szobák fent is lent is egyszerüen semmi nem izgat de ha ez igy fojtatodik nemtudom mit csinálok most haverkodok emberekke nehéz volt idályig eljutni neked is ezt ajánlom!!!! de végül mindig rájövök h egyedül vok és ez azóta van mióta a barátnőmmel 8 honap után szakitottunk!!! 16 F
2011. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
am 20 fiú vagyok...és ez nálam már évek óta így van...nem amolyan "kamaszkori" probléma....
2011. máj. 11. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Talán gondold végig miért alakulhatott ez így, akár a szüleiddel, akár barátok terén! Ha őszintén átgondolod, talán választ is kapsz a kérdésedre, és akkor gondolkodhatsz a megoldáson is!

Problémád már most is van ebből, hiszen zavar, hogy nincs olyan igazi jó szülő-gyerek kapcsolat köztetek! Szerintem az is ebből alakulhatott, hogy igazi barátaid, barátnőd sincs!

Remélem sikerül megoldani a problémád!

2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
engem qrva sok minden érdekel, nem ezzel van probléma...csak nincs senki sem akihez odabújhatnék gyengébb pillanatjaimban...vagy kényeztessen valaki nehéz időszakban... vagy valakinek kiöntsem a lelkem...
2011. máj. 11. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Én apával vagyok így. Lehet emiatt vagyok fiúk terén gátlásos is.
2011. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ezen változtatni, mert súlyos következményei lehetnek. Így lesz az ember magába forduló, végtelenül magányos, tanácstalan és így követi el /emiatt/ a ballépéseit is. Az én családomban is volt ilyen és szörnyű vége lett a dolognak. Az a veszély is fenyeget, hogy ha majd neked lesz családod, viszed magaddal ezt a viselkedési stílust /minta/, hisz ebben nősz fel. Próbálj édesanyáddal négyszemközt beszélgetni és ne félj megnyílni neki. Mondj el mindent, ami a szívedet nyomja és kérd meg őt, hogy segítsen, szeressen, mert nagy szükséged van rá. Erről ne mondj le!
2011. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen fiúnak szeretnék a pótnagymamája lenni. Engem ugyanis a hozzám legközelebb állók mellőznek, pedig mindent megtennék értük. Nincs rám szükségük.
2011. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Faterommal én sem voltam túl jóba amíg együtt laktunk. Anyuval meg mindent megbeszéltünk, mindent tud rólam... És rájöttem hogy az pont olyan szar tud lenni mintha semmit nem tudna... :)
2011. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16

Neked: Sajna ez a folyamat már úgy érzem megindult....nem járok bulizni, és nem is nagyon csajozok... tanulni szoktam, olvasni, sportolni...meg msnezni a megmaradt haverokkal...régen am sokat csajoztam.. sok csajom volt de már féléve még csak nem is csókoloztam...pedig hiányzik....am sokszor gondolok arra, hagyni kéne mindent a fenébe elmenni trógerkodni...nincs veszteni valóm magamon kívűl...

2011. máj. 11. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!