Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen nőt keresnek...

A férfiak milyen nőt keresnek társnak? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Hosszú távú kapcsolatra a férfiak olyan nőt keresnek, aki hasonló belső tulajdonságaiban, ízlésében, mint a pasi, vagy pedig olyat, aki épp az ellentétük?

Mondok egy példát: ha van mondjuk egy nagydumás pasi, akkor az valami csendes, naív nőt fog választani vagy egy olyat, aki szintén elég nagyszájú?

Vagy ha van egy visszahúzódó pasi, akkor az egy magához hasonló csendes lányt fog választani vagy egy határozottabbat, akiben meglát valami különlegeset?


2011. febr. 23. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. 50% az esély mindenre. Arra is hogy valaki olyat választ, aki megegyezik vele ilyenben, és arra is hogy pont az ellentétét.
2011. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik nagyrésze nem ilyen összetett... Akármennyire illene hozzá egy csendes lány, ha az ronda, nem kell neki. És ha határozott nőt akar, de az ronda, az se kell nekik...
2011. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó, ok, természetesen első körben úgyis a külső dönt.

De ha mondjuk van 2 lány, aki ugyanolyan szinten jól néz ki (csak tegyük fel). A pasi csendes természetű, az egyik lány határozottabb, élénkebb, a másik csendesebb, akkor a pasi melyiket választja?

2011. febr. 23. 21:15
 4/14 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Én példámon okulva a visszafogotabbat. Én pasim nem nagydumás (monjuk én nagydumás vagyok), de ugyanúgy nem szeretek eljárni zajos helyekre, koncertekre szívesebben vagyok az otthon melegében. Nem öltözködöm úgy, h kinn van mindenem stb.

22/N

2011. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Inkább a hasonló a jobb, mert az erősen különböző tulajdonságok könnyebben okoznak konfliktust.

Pl ha vki nagyon extrovertált gyakrabban fogja rossz tulajdonságnak/bénaságnak értékelni ha vki kevésbé társasági ember.

2011. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sok esetben az ellentétpárok jobban passzolnak (de nem akarok általánosítani). Mert talán éppen ez visz színt a kapcsolatukba. Két csendes, visszahúzódó ember (férfi és nő), mit kezd egymással? Ezért gondolom, hogy míg az egyik csöndesebb, addig a másik "hangosabb". És ez valamilyen szinten meg is figyelhető a kapcsolatokban.
2011. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

En ugy gondolom, hogy a ferfiak 100%-a kulso alapjan itel eloszor, utana pedig 80%-nak nagyon fontos szempont marad a kulso. Lehetsz akarmilyen, ha kulsore nem fogod meg.


Az valtozo, hogy belso tulajdonsagok szerint ki hogy valaszt. Pl. van, aki nagydumas es negativ tulajdonsag szamara, ha valaki keveset beszel, de az is lehet, hogy epp pozitiv, mert o igy mellette is tobbet tud beszelni. Nekem pl. sogornom es a tesom is nagyon csendes es nagyon jol meg vannak. Mindenki szemelyisege mas meg nyilvan nem 1-2 tulajdonsag fogja meghatarozni, hogy valakivel le akarod-e elni az eletedet.

2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés értelmetlen, mert mindenki mást keres a másikban, illetve vannak típusba sorolható dolgok, de még ezt leírni is nagyon hosszú lenne.
2011. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jellemzőbb lehet az ellentétes választás. Mivel általában az emberek úgy választanak párt, hogy a saját maguk és családjuk "hibáját" kiegészítse a párjuk.

Teszem azt, van egy hangoskodó, olaszos jellegű család, akkor lehet, hogy a férfi olyat fog keresni magának, aki mellett a csendet és nyugalmat is megtalálja.


Sajnos azonban persze, a családterápia fő tanmondata, hogy amiért megszeretted a másikat, azt akarod később kijavítani benne. Mivel mindenki valamilyen szinten lojális a származási családjához.


Így tehát az a férfi, egy idő után a nő csendességét már lehet zavarónak fogja találni. Azt fogja mondani, hogy többet beszélhetne és belebonyolódhatna vehemensebben is a vitákba.


Pedig pont az ellenkezője tetszett meg neki.

2011. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nősülnék, akkor kizárólag:

néma (nem tudna veszekedni),

árva (nincsen anyós),

lány érdekelne!

2011. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!