Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25-26 éves férfiak még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-26 éves férfiak még az utolsó "kiélős" éveikben vannak legtöbbször, vagy már kiélték magukat és komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

NinJoe válasza:

Kár h a régi jó dolgokból nem maradt semmi ! :D A pasik megaszalódnak mire megnősülnek !

Válaszom : ez nagyon változó, egyénfüggő

2010. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Sztem ez változó, nem lehet általánosítani. Amúgy ez pont az az időszak amikor már nem olyan felelőtlenek, de még nem is feltétlenül a felelősségteljes korszakukat élik. Egyébként van aki 30 évesen is még ki akarja élni magát, és van aki 20 évesen sem.
2010. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

ez mindenkinél más...

valaki 20 évesen már házasodik, valaki 30 felett is a buliknak él

2010. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki soha nem éri el a kiélős korszakát és van olyan is, aki már hamarabb is komoly kapcsolatokra halyt. Mint előttem írták, egyénfüggő.


Ettől függetlenül szerintem 26 éves korára már a többség igyekszik megállapodni.

2010. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én ismerek 40-es ku.vapecért is, úgy hogy csak ne általánosítgass.. :)
2010. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
változó. aki mondjuk 22 évesen kezdett bele egy többéves kapcsolatba, az valószínűleg megint élni akar egy kicsit, aki előbb, vagy még nem, az addigra komolyat akar.
2010. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem el járni a barátnőmmel, és kész lettel volna elvenni is, de neki 4 év szerelem után jött rá, hogy még ki akarja élni magát... 1 hónapig tartott neki, elment egy (!) buliba, és már mással jár komoly kapcsolatban... Erről ennyit!
2010. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is ismerek 40 éves pasit, aki nem házas nincs gyereke, és nem is akarja soha lekötni magát.mert szabad akar lenni.és jol is teszi. csak ha beleszeret 1 csaj, az elég rossz tud lenni.
2010. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még 23 évesen nem sexeltem. Szerinted 25 évesen kiélt leszek? :P Változó...
2010. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyénfüggő.ismerek 30 felettieket is akik még bulikba járnak és még csak alkalmi kapcsolatokat keresnek,de pl. a párom 23 évesen már nem lehetett buliba lerángatni, mert már nem igényli és nem is igazán érdekli.
2010. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!