Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a gyagyás vagy én...

A férjem a gyagyás vagy én vagyok túl aggódó?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiunk,neki elsö gyereke nekem már van egy lányom,és olyanokat csinál ez az ember hogy a hajam égnek áll!Valamelyik nap véletlenül láttam meg mert utánuk mentem mikor levitte a kicsit az udvarra,hogy az autók mögött bujkál és a kisfiam szalad elöre,lekakálja az apukája bújócskáját,már egész messze volt a gyerek,ö meg alig érte utol.Azt monta azért hogy keresi-e? Most ma este meg felemelte a gyereket csak a fejénél fogva,régen végzett valami tanfolyamot és azt mondja hogy ez nem veszélyes,hát én majd elájultam,hogy kitöri a gyerek nyakát! Azt mondja én vagyok a gyagyás! Lassan ott tartok hogy félek vele elengedni a gyereket! Szerintetek én vagyok tulaggódó?
2011. febr. 24. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem vagy túl aggodó!

Egy 2 éves gyerekre még bizony nagyon vigyázni kell!

Egy rossz pillanat és megvan a baj!

Tudom miről beszélek van egy 1 évesem és egy 3 évesem...

2011. febr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%

Igen jól csinálod aggódod túl és garantáltan egy nyámnyila gyereked lesz aki még a létra első fokán is félni fog.

Kiskorban fejlődik ki az egyensúlyérzék. Vigyázni kell az igaz,de nem kell burokban nevelni.

Az anyák hajlamosak túlöltöztetni, túlaggódni...mindent túlzásba vinni.

Nem kell.

2011. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
De azért, hogy így beszéltek egymással, hogy gyagyás... nekem ez tűnt fel. Ez elgondolkodtató.
2011. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó,ok akkor én vagyok a hüly.e,hogy túlaggódom

a gyerekeim nevelését...

De írd meg már kedves második válszoló neked van gyereked?

(első voltam)

2011. febr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én nem igazán értem.


a bukósisak a földön volt, és arra vécézett?

2011. febr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez tipikusan "genetikai" probléma: egy anyának hiába mondja bárki, hogy ne féltse a gyerekeit, akár túlzottan is, mert egy anyának az a dolga. Hogy túlféltse. Mert anya. Genetikailag belé van kódolva. Az észérvekkel átgondolt nevelés, a "menjél fiam, majd tapasztalsz a saját károdon"- elven alapuló nevelés pedig az apák dolga, mert míg a férfi az eszével gondolkodik, racionálisan, addig a nő a szívével és az érzelmeivel. Kivételek mindig vannak, de ez az általános, ezen kár vitázni vagy sértegetni egymást. Ilyenek vagyunk genetikailag, mert ez a biológiai feladatunk. Harmadik voltam.
2011. febr. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
les*arta, nemérdekelte csak nem akart csúnya szót használni, gondolom :D..
2011. febr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Határ eset, de lehetne több esze az apukának.


Szerintem menjetek el néha együtt és képezd ki, hogy rutinosabb legyen.

A spec tanfolyamra pedig akkor hivatkozzon ha az kifejezetten kisgyermekekre is szólt, mert az nem egy kategória a felnőttel.


37/F

2011. febr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hajlamosak a féfriak ilyesmire én is észrevettem.

Ami veszélyes azt ne hagyd, szépen beszélj vele, hogy ha nem is sok az esély, de igenis meg lehet a baj. Autók közt bujocskázni messziről,akármikor elindulhat az egyik és nem látja a picit veszélyes. Akár be is ránthatják egybe a kicsit. Az a baj, hogy konkrétan nem tudod mit fog férjecskéd legközelebb kitalálni, szóval csak arra kérd meg, hogy gondoljon bele előtte, hogy veszéllyel járhat e a játéka.

Értem én őt, hogy mit akart, mi is csináltunk ilyet boltban, kíváncsiak voltunk mikor veszi észre, és hogy reagál, hogy sehol sem vagyunk, de ott nem volt más kiútja csak felénk . Egyébként nem győztük kivárni...

Ő másképp fogja kezelni, beszélni hozzá, mint te ez meglephet téged, hogy miket is, de elfogadja az ember, ha nem veszélyes.

2011. febr. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet, rosszul értelmezem, de h az autó mögött bujkált, nem jelenti azt hogy másik, mozgó autó jöhetett volna a környéken? Ha erről van szó, megértem a kérdezőt. A fejénél fogva felemelés pedig "súlyos". Hároméves korig kell vigyázni a gyerekeknél, hogy melyik testrészüknél fogva dobáljuk, fogjuk meg őket, mert a lendület, vagy rossz fogás, sérülést okozhat az agyban, ami későbbi neurológiai elváltozásokhoz vezet.

Itt nincs szó burokról, túlféltésről.

Aki ezt nem érzi, nem tudja... hát

2011. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!