Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy valakit nagyon utáltatok és a végén beleszerettetek? Vagy olyan, hogy titeket utált valaki, aztán belétek szeretett? Vagy olyan, hogy mindeketten utáltátok egymást, de végül egymásba szerettetek?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?
2011. febr. 24. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még a középiskolában történt, hogy egy nagyképű fiút gyűlöltem, aki az osztálytársam is volt. Nem tudom hogyan történt, valószínű, hogy ő tette meg az első lépést, különben ha nem próbál meg kedves lenni, akkor továbbra is gyűlöltem volna. Ő láthatott meg bennem valamit, amitől megváltozott a viselkedése. Ezzel pedig felkeltette az érdeklődésemet.Fél évig jártunk, aztán kiderült, hogy nem véletlenül gyűlöltem őt! Vége lett a kapcsolatunknak, mert kiábrándultam belőle. Rosszul reagálta le a szakítást. Hónapokig üldözött, meg is ütött tehetetlenségében.

Nekem az a tanulság belőle, hogy hinni kell az első benyomásnak, mert az a helyes!

2011. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos pont fordítva történt a dolog...
2011. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Jó emberismerőnek vallom magam, de az igazán jó kapcsolataim mind baráti mind szerelmi a gyűlölettől indultak. Tudod, állítólag egy hajszál választja el a szeretetet a gyűlölettől. na meg a gyűlölet is egy érzés, ennél sokkal rosszabb amikor semmit nem érzel a másik iránt.
2011. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül gyűlöltem őt, hanem inkább irritált és nagyon távol állt tőlem a viselkedése, évekig inkább nem is vettem róla tudomást a gimiben. Utolsó év végén megismertem milyen is rájöttem hogy félreismertem, meg ő is engem, ennek 8 éve és most 7 hónapos a fiunk :)
2011. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Én a páromat egy internetes oldalon (chat-fórum) ismertem meg, ahol a barátaimmal beszélgettem egy saját szobában, és ő belépett oda, köszönt, én viszont nem válaszoltam neki, mert "idegen volt", és folytattam a chatelést/beszélgetést a többiekkel, erre ő megsértődött, és napokig feljött a szobába, és mondogatta, hogy mekkora kurv@ vagyok, meg beképzelt nagyképű liba, stb, és később aztán ezt privátban is elküldte nekem, hogy biztos megkapjam. Természetesen nem kedveltem meg tőle, de 2 hét után meguntam, és írtam neki egy levelet, hogy ki ő, hogy ilyeneket mondhat, miközben annyira sem ismer, hogy egy szót valaha beszéltünk volna. Erre válaszolt, hogy mi a neve, hány éves, hol lakik. És kérdezett rólam. És összebarátkoztunk, aztán találkoztunk. És most 7 éve járunk. :)

22/L

2011. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
wow, ilyeneket mindig öröm olvasni!!:-)
2011. febr. 24. 11:22
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Ó igen:)

5 éve került a munkahelyemre egy arrogáns,nagyképű,kötekedő fazon(én ilyennek láttam),igyekeztem messzire elkerülni.Nehéz volt,mert a főnököm is volt.Ő egyből kiszúrt magának,udvarolt,nem hagyta magát lerázni.Sokszor lekoptattam,de hiába.Ma ő a férjem,és egy gyönyörű fiúnk van:))

2011. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na igen, az utálat is egy érzés, de azért valljuk be,hogy ez is egy fajta stratégia sokaknál a figyelem felkeltésére, nem biztos és nem biztos,hogy valódi utálás. Megsérted a másikat,mire az utálni kezd és onnantól mehet a kiengesztelés..
2011. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Na mondjuk aki sértegető üzenetekkel bombázott meg alpári módon lek*rvázott, azzal szóba nem álltam volna. Más ha valaki antipatikus meg más ha egyenesen ilyen aljamódon viselkedik. Bocsánat a véleményért csak megdöbbentett hogy van nő aki még egy lek*rvázás után képes szerelmi kapcsolatot létesíteni az illetővel.
2011. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
11:31-es vagyok. Persze a sértegetésnek is vannak fokai...
2011. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!