Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok ilyen helyzetben?...

Voltatok ilyen helyzetben? Együtt vagytok valakivel, de beleszerettetek másba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az aktuális kapcsolatotokkal nincs komolyabb baj, de már a szex nem működik egyáltalán, a család nem bírja a párotokat, vannak kisebb veszekedések, szóval ilyen kisebb problémák. És jön egy másik, aki teljesen felforgatja az életeteket. Hogy döntöttetek? Lehet a régivel rendbe lehetne hozni a dolgokat, de lehet az új az igazi, csak ezt előre nem lehet tudni.
2010. ápr. 23. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
én még nem voltam. De én azt mondom: ne válogass kettő közül! Kezdjél új életet, keress valaki mást. Ha meg nem, akkor inkább az előző
2010. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
előző vagyok: mindig lesz olyan, hogy akit szeretsz azt nem szereti a másik!
2010. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ltimea ***** válasza:
54%

igen voltam ilyen helyzetben... de először lezártam az előzőt mielőtt belekezdtem volna a másik kapcsolatba., de nem volt hosszu életű a dolog.

Amit jól tettem, hogy lezártam, a rosszu működőt és ezért mondhatom, nem bántam meg, mert egyébbként ki tudja meddig lettem volna még benne abban a kapcsolatban...(már akkor 2 évet voltunk együtt-ami szerintem elvesztegetett idő).akkor ugy 20 éves voltam. De te tedd ahogy jónak találod. 29/N

2010. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nem működik a sex, már vagy két hónapja. Amúgy minden rendben vagy. Viszont pár napja voltunk bulizni a lányokkal, és akkor találkoztam egy fiúval, akiből annyira sugárzott a hiányzott energia hogy majd megőrültem. Nem történt semmi, de mai napig nem tudom kiverni a fejemből. Én próbálom rendbe tenni a dolgaimat, de ha nem fog változni a helyzet valószínűleg el fogom veszteni a fejem.
2010. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt írod: "nincs komolyabb baj, de már a szex nem működik egyáltalán, a család nem bírja a párotokat, vannak kisebb veszekedések" - tehát van komolyabb baj.

Két dologra tudok gondolni, az első velem is megtörtént már. Kísértés mindig lesz, a kérdés az, hogy elég jól vagytok-e a pároddal ahhoz, hogy legyőzd a kísértést.

A második szitu az, amikor a kapcsolatotokban fellépő komolyabb bajok miatt már nem érzed jól magad a kapcsolatban, de próbálod magad győzködni, hogy még jó lehet, vagy hogy ezért és ezért (gyerek, anyagi biztonság, bizonytalan jövő, stb.) lenne értelme inkább együtt maradni. Na, ilyenkor tud "betámadni" egy új szerelem... márpedig te az állítod, hogy szerelmes lettél valaki másba.

2010. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Én most dettó így vagyok. Csak az a különbség engem utál a az ő csaldája (nem nyíltan, de nem vagyok hülye), az enyém nem utálja őt. Nem tudom mit csináljak.

Felforgatni még senki nem forgatta fel azért az életemet, de kacsingatok erre arra és látom, hogy mennyi lehetőség lenne. És egyre többet agyalok ezen, hogy lépnem kéne.

2010. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, ha hagyod ellaposodni a dolgokat. Változtass, merj lépni. Ha így, ha úgy, egy beszélgetés mindenképpen aktuális lenne. Ne szokjátok meg teljesen a másikat, az az unalom határát súrolja. Tedd fel magadnak a kérdést: ha nem lenne az új férfi, lépnél, egyáltalán, gondolkoznál a "váltáson"? Mi, vagy ki miatt akarsz cselekedni? Jól gondold át, a nem létező után nem érdemes sóvárogni. Mindenképpen egy nagy levegővel kezdj, és egy apró mosollyal zárj! :)
2010. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen! Jött egy srác akit már előtte is jól ismertem és szerettem, de neki volt akkor egy párkapcsolata és utána sokáig nem is találkoztunk! Közben nekem is lett kapcsolatom! Aztán 1,5 év után újra összefutottunk! Elkezdtünk beszélgetni és ismét fellángolt a szerelem amit régen éreztem iránta és ebben a pillanatban tudtam, hogy lesz még ennek folytatása. Kiderült, h az ő kapcsolata sem működik már és szeretné lezárni! Mindketten tisztességesen befejeztük a régi kapcsolatunkat és új életet kezdtünk egymással! Azóta is boldogan élünk együtt immáron 4 éve és azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem bánta meg egyikőnk sem a döntését!

De ha nem jött volna a nagy Ő, én akkor is lezártam volna már a régi kapcsolatomat, mert már egyáltalán nem működött!

2010. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt ilyen. Sőt... tehát ott kezdődött, hogy volt egy tök jó kapcsolatom, elvoltunk, bár szex terén volt egy kis probléma, de az sem olyan vészes. Aztán egy szép délután tesómat felkereste egy régi osztálytársa, aki egy húú de helyes pasival volt. Abban a pillanatban, mikor egymásra néztünk tudtuk, hogy még lesz valami velünk. Egyre gyakrabban jöttek "tesómhoz" és egyre inkább egymásba habarodtunk, pedig egy újjal nem értünk egymáshoz. neki 7 éves kapcsolata volt és ugye ott volt az enyém is. Mivel nem akartam megcsalósdit játszani elhagytam a régit és szinte órára pontosan tudtomon kívül ő is elküldte a csajt. Ezután 3 évig voltunk együtt, de sajnos nagyon csúnyán átvert többször is,meg is vert egyszer így kiléptem volna, ha nem szerettem volna annyira. Aztán jött egy pasi, aki felnyitotta a szemem. Bár ő nagyon szerelmes volt belém csak barátként találkoztunk. Ez is elég volt ahhoz, hogy kilépjek a kapcsolatomból, hogy újra értékelni tudjam önmagam. Aztán mikor már rendben voltam lelkileg összejöttem ezzel a pasival. Azóta 4 év telt el, van egy kisbabánk és így utólagosn értékelve úgy érzem semmit nem bántam meg a múltamból.
2010. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
74%
Szerintem szakíts a régivel, hiszen lehet, hogy a másik mindent megtudna adni neked.
2010. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!