Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napod? Mit...

Hogy telik egy napod? Mit szeretsz csinálni szabadidődben?

Figyelt kérdés
:)
2011. febr. 24. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Köszi szépen jól.

Szeretek olvasni,rejtvényt fejteni, a barátaimmal lenni

eddig a hétvégéimet a barátommal töltöttem,de sajnos most már más elfoglaltságot kell kitalálnom:(.

2011. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:(
2011. febr. 24. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát mi is:( De muszáj volt:'(

Még az a szerencse, a barátság megmaradt:(.

D a legszarabb, hogy úgy kellett elválnunk, hogy szeretjük egymást...távolság:'(

2011. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Itthon várom, hogy elteljen a nap és hazaérjen a párom - mivel 9 hónapos terhes vagyok, nagyon nem is tudok mást tenni. Baromi unalmas, alig várom, hogy végre kijöjjön a gyerek a hasamból :)

A terhesség előtt aktív életet éltem, reggel elmentem dolgozni, általában haza is hoztam munkát. Délután háztartás, este pedig összebújtam a férjemmel - ez volt a legrövidebb program, mert nagyon hamar elaludtunk, úgyhogy a sikamlósabb események (a következmény éppen a lábát nyújtogatja, ami elég fájdalmas már ilyenkor :)) szinte mindig hajnalban történtek :)

Szabad időmben szeretek a családdal lenni, a városban sétálgatni, nézelődni, sportolni, netezni, olvasni - elég snassz dolgok így leírva...

2011. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát dolgozom, mint majdnem minden ember! 6 körül érek haza! Akkor ha van a házban takarítandó akkor megcsinálom, vagy főzök. Ha kivételesen semmi nincs, akkor tévézés a férjemmel. Szabadidőmben sokat csavargok.:) A párommal vagy a csajokkal! De szeretek olvasni ill. filmet nézni. Bár erre ritkán kerül sor, mivel elég nagy baráti körben, kevés olyan alkalom van,hogy szabadidőnkben kettesben legyünk!
2011. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Most beteg vagyok, tehát nem ezeket a beteg napokat írom le, hanem a normális, hétköznapokat.


07:00

Bekapcsolom a rádiót, meghallgatom a Juventus-on a híreket, illetve a köszöntéseket ("Nap királya", "Nap királynője"). Nagy nehezen felkelek, egy kicsit tornászom, majd kinézek az ablakon - és boldog vagyok, hogy milyen szép idő van, még akkor is, amikor a felhők eltakarják a Napot. Elmondom a reggeli imádságomat, majd "kicsoszogok" a nappaliba Anyukámhoz. :)


07.15

Megmosakszom és felöltözök, megcsinálom a frizurámat.


07.30

Reggelizünk Anyukámmal, közben rádiót hallgatunk, vagy beszélgetünk.


08.00-14.00

Isolában vagyok. Nagyon szeretek tanulni, és szeretem az iskolát is. (4.5 feletti az átlagom.)


14.00-17.00

Ha van valamilyen különórám, akkor arra elmegyek, de legkésőbb 17:00-kor már itthon vagyok én is, és Anyukám is.


17.00-19.00

Megtanulok másnapra. Ha már megtanultam, akkor vacsoráig tévézünk, számítógépezem vagy csak beszélgetünk, esetleg sétálunk egy kicsit.


19.00-19.30

Vacsorázunk. (Rádió + beszélgetés)


20.00-20.15

Lefürdök és átöltözöm pizsamába.


20.15-20.30

Bepakolok a táskámba.


20.45-21.20

Sorozatok (Jóban Rosszban, Barátok közt)


21.20

Lefekszem aludni (Esti imádság), majd másnap kezdődik az egész előlről.



Szabadidőmben szeretek kirándulni, túrázni, sétálni, csak "nézni magam elé", olvasni, moziba és színházba menni, biciklizni, rejtvénytfejteni, játszani a kutyámmal.

2011. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem a gyerkőcöt, és viszem az oviba (25 perc séta). Hazafelé bevásárolok, elintézem az elintéznivalókat, posta, stb. Itthon reggelizem, összepakolok, mosok, mosogatok, netezek, esetleg olvasok egy kicsit, majd megyek a fiamért. Itthon mesét nézünk, játszunk, elvagyunk, aztán vacsi, fürdés, alvás neki, utána még töltök egy kis időt kettesben a férjemmel.

Most ez a napirend, de szeptembertől tanulni fogok, akkor nem lesz ennyi időm.

2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában reggel elviszem a lányom az oviba,utána 9-re megyek dolgozni 11-ig.ezután hazamegyek,majd 15 órára ismét vissza a nénimhez(házi ápoló vagyok)és utána el a csemetémért az oviba,majd haza.Persze amikor otthon vagyok igyekszem megcsinálni az otthoni dolgom,hogy este már ne keljen.
2011. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos minden nap 6 körül érek haza a munkából, utána már nem tudok sok mindent csinálni.Főzök, kutyát sétáltatok, takarítok, aztán már este is van.

Szabadidőmben szeretek sok időt tölteni a kutyámmal, sétálok vele, tanítgatom. Görkorizok, közben ő fut mellettem.

Most pedig fürdőzésre vágyom a legjobban. Valamelyik hétvégén elmegyünk a tesómmal gyógyfürdőbe. Jó is az a nagy hidegben:)

2011. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok és dolgozom. Általában reggel 9-kor kezdek, vagy órám van, vagy bejövök dolgozni. A héten két nap hatkor végzek, két nap fél ötkor, és van egy, amikor este nyolcig órám van.

Ezután változó, mit csinálok. Ha nincs dolgom a városban, akkor hazamegyek és megcsinálom a házimunkát (mindig van valami, átlag napi egy órát vesz igénybe). Ha kell, elmegyek vásárolni, vagy csak elküldöm a párom. Ha nem vagyok túl fáradt, akkor tornázom egy órát.

Ezután megnézem, adódott-e valami nagyon sürgős munka, ha igen, akkor megcsinálom otthonól. Végül ha van tanulnivalóm, akkor azt tanulom elalvásig.

Heti 2-3 nap nem megyek rögtön haza, hanem találkozom egy barátnőmmel, vagy elmegyek könyvtárba, vagy színházba, moziba, vagy kórusra, vagy segítek a tesómnak tanulni. Ilyenkor általában későn, 9-10-11 körül érek haza, úgyhogy csak elmosogatok, lefürdöm és tanulok elalvásig. Éjfél-egy-kettő körül szoktam elaludni.

Elég húzósak a napjaim, gyakorlatilag egész nap pattogok, de hétvégére igyekszem semmit nem hagyni, és olyankor csak pihenek :)

2011. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!