Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnál változni egy olyan...

Meg tudnál változni egy olyan emberért akit nagyon szeretsz? (szülő, barátok, kedvesed)

Figyelt kérdés
Le tudnál szokni a rossz szokásaidról, ha valaki kéri?
2011. okt. 10. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a támogatásával, ha magamért is le akarnék szokni.
2011. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A rokonaim és a párom kedvéért igen,de most szerintem nincs olyan szokásom amiről le kéne szokni
2011. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem változnak. Tapasztalataim szerint legalább is nagyon kevés képes rá közülük.

Ha komoly a dolog, ami zavarja őt bennem, bizonyára megpróbálnék leszokni róla, de attól is függ mi lehet az, mert pl nem dohányzok, nem is kávézok, nem drogozok és alkoholt is ritkán iszom, akkor is keveset. :)


29/F

2011. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen megpróbálnám

de sokkal jobb egy olyan megoldás, ha te magad akarsz leszokni, a másik viszont feltételek nélkül támogat

2011. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
29/F! Nagyon jó hogy nem cigizel, iszol. Én is az ilyen férfiakat keresem, de sajnos a többsége dohányzik.Persze akit szeretünk olyannak kell elfogadni amilyen, de van pár dolog amit nem tudok tolerálni, esetleg akkor ha mondjuk több ideig együtt vagyunk és akkor alakul ki a rossz szokása, emiatt nem szakítanék
2011. okt. 10. 14:27
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy az utolsó is írta :) az a legjobb, akaraterő :)
2011. okt. 10. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom kedvéért szoktam le a dohányzásról.
2011. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszer egy barátom kedvéért abbahagytam a dohányzást, de amint gond volt a kapcsolatban, azonnal újrakezdtem, mintha semmi nem változott volna. Mert valójában soha nem szoktam le, csak a kedvéért megtettem ezt. Így persze nem lehetett tartós. Erős a gyanúm, hogy bármi mással is ugyanez lenne.
2011. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Igen, megtudnék.
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem edesanyam hagyta el a cigit amikor megszuletette a kisfiam. Pedig mar tobb mint 30 eve dohanyzott. Azt mondta, hogy ha ezzel hozzajarul ahoz, hogy egeszsegesebb elete legyen es tovabb elvezhesse az unokajat akkor megteszi. Szoval a kisfiamert letette a cigit mar lassan 2 eve es azota sem gyujtott ra. Na persze nem azt mondom, hogy aki dohanyzik az kevesebbet el, ki ne tamadjatok. :) Csak ha az embernek valami baja lesz akkor legalabb nem mondja azt, hogy o jarult hozza azzal, hogy dohanyzott hanem jobb azt mondani, hogy en mindent megtettem annak erdekebe, hogy tovabb lathassam az unokam. Ez az o filozofiaja. :)
2011. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!