Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérte a kezem, de exe...

Megkérte a kezem, de exe nevén szólított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Hát, elgondolkoznék.
2011. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Mi a probléma? Előfordul az ilyen. Nagyanyám rendszeresen az apám nevén hív engem. Most ne álljak vele többet szóba?
2011. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Hát te érzed, hogy téged zeret vagy sem.De egy egyszerű nyelvbotlás is lehetett..Persze erre, most mindneki azt fogja írni, hogy már pedig ne legyen..De ezt te kell érezzed, te ismered. Szerintem nem nagy tragédia, persze ha te is így érzed.De mivel kiírtad, ezért lehet, hogy igenis téged nagyon zavar, úgyhogy...
2011. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dover válasza:
48%
Ez nagyon gáz. Én dobnám az illetőt!
2011. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Átgondolnám a kapcsolatunkat. Egyelőre várakozást javasolnék, ha egyébként sok pozitív dolog lenne a kapcsolatunkban.
2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
uff... énis elgondolkodnék rajta... de hát ebből szerintem az következne hogy vége...
2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező?

Mióta vagytok együtt, illetve az ezelőtti barátnővel/feleséggel meddig volt együtt az illető?

2011. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%

egy kérdést.. csak ennyit tegyél fel magadnak és válaszolj rá. Szereted?

a válaszban minden benne lesz :)

viszont ha igen és hozzámész, akkor számolj azzal is, hogy ha most az exed nevén szólított mi lesz később? megcsal? elhagy? Vállalod?

(bocs most lehet hogy csak mégjobban összezavartalak:S)

2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Hogy reagált rá, amikor rájött, hogy rossz nevet mondott ki?
2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
Ezért dobni valakit? Na akkor sose lenne senkid! Előfordult már mással is! Jó, nyilván pont ez az a pillanat, ahol a legrosszabbul esik, de azért nem kell ekkora ügyet csinálni belőle. Amikor anno a férjemmel összejöttünk volt, hogy én is, ő is rossz nevet mondtunk. Főleg, ha előtte beszéltünk az illetőről. Ehhez képest boldog házasok vagyunk!
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!