Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert engedi a parom, hogy...

Miert engedi a parom, hogy ennyire befolyasolja az anyja? 28 eves tavol el a szuleitol (szerencsere) de az anyja barmit ker o teljesiti.

Figyelt kérdés
Felesleges, luxus dolgokrol van szo, amit a draga anyuka megvetett vele. Mikozben ugy allitja be az egeszet mintha meglepodne az ajandekon. Nem ertem, hogy lehet ilyen vak
2011. febr. 28. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Bárki akinek jó anyja van és szereti az anyját az mindent megtesz neki.

Persze ti ezt nők nem értitek előző párom is mindig ilyen volt "mit akar mindig az anyám, mér nem hagy nekünk békét"

folyton ilyen volt ez már egy idő után elég kibirhatatlan te se féltékenykedj a párod anyjára.

2011. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Talán azért, mert felnevelte, és hálás neki? Lehet, hogy a párod ezt így fejezi ki/így tudja kifejezni. Amúgy ez Neked miért fáj?
2011. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És kedves első az "idegesítő" párodnak is megvennél ilyen luxuscuccokat?

Mert sokszor a férfiakkal az a gond, hogy nem tudnak anyuci szoknyája alól előjönni és csodálkoznak, hogy a másik félnek ez nem tetszik.


Ha van egy párod, akkor neki kell hogy legyen nagyobb szava, nem pedig anyucinak. Szerintem Te sem örülnél, ha a párod ugrana az anyós összes szavára.


Meg lehet tisztelni az anyát máshogy is, mint hogy azt éreztetjük a párunkkal, hogy ő csak második lehet a sorban. Neki is kijár annyi tisztelet nem?


Én sem szeretem, ha megbeszélek valamit a párommal és aztán beszél az anyjával és mintha mi nem is beszéltünk volna.


Kérjen tőle tanácsot, tartsa vele a kapcsolatot és szeresse nagyon! De ne a mi kapcsolatunk rovására és azt éreztetve, hogy az anyja szava előrébb való!

2011. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy annyit még hozzátennék, hogy a férfiak meg azt felejtik el, hogy a nőnek is van anyja, akit nem kell körbeugrálni, mert tudja, hogy a lányának családja van és nem körülötte forog a világ.

Egy anyának is meg kéne érteni, hogy egy családban nem rá fogják költeni a bevételt, hanem gyűjtögetnek pl. valamilyen közös dologra.


Aki ilyeneket csinál..az elég önző anya.

2011. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a 2 sor info nem eleg ahhoz, hogy megiteljuk. Most azt vartad, hogy majd ismeretlenul elkezdjuk szidni az anyjat? Neked vagy barkinek mivel lesz jobb attol?
2011. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nem szidtatok le az anyjat leszidtatok engem... eN SOHASEM LENNEK KEPES MEGVETETNI VELE olyan luxus dolgokat, amelyek feleslegesek. Az anyjanak van fizetese, apjanak nyugdija..van 2 hazuk, es minden ami szukseges. Paromnak meg nincs semmije, fizetesebol fizeti az alberletet, a koltsegeit, ja es az anyjanak a luxusat:)
2011. febr. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!