Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek közül a nevek közül...

Ezek közül a nevek közül melyik tetszik a legjobban? Mi jut eszedbe róluk? Adnád a gyermekednek? Lány nevek. Elizabet, Katinka, Kira, Zoé, Lili Fiúnevek:Zsombor, Tamás, Benedek, Roland

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Lánynevek közül csak a Kira és Lili tetszik, bár inkább macskanév jut eszembe róla.

Fiúnevek közül a Tamás tetszik.

2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem a Tamás és az Elizabet:)
2011. márc. 1. 16:41
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
lánynevek közül nekem egyik sem tetszik, zuram neve Zsombor :) az tetszik, meg a Tamás is
2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sógorom Tamás,és ha lány lesz a pici,nemsokára kiderül,akkor Liza lesz,szóval szép nevek.Ha fiú lesz akkor meg apuka nevét kapja.Nekem tetszik a Lili is.
2011. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

A lányok közül a Lili elmegy, a Katinka (és változatai: Kata, Katalin) tetszenek. A többi hivalkodó és/vagy elcsépelt nyugati divatnév.

A fiúk közül mind jó, a Zsombor kicsit komor, de nem rossz.

2011. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Lány nevek közül csak a Zoé ( de az nagyon ) (:
2011. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
68%

ha fiú, akkor Tamás

egy nagyon jó haveromat így hívják

ha lány, akkor Katinka :)

ez olyan jólcsengős név

2011. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Lányok közül a Lili ami nem olyan rossz, a Kira és Zoé és Elizabet túl idegen, átvett név, a Katinka nem tetszik.

Fiúk közül nem tetszik a Benedek, a többi pedig túl átlagos.

Én ezek közül nem nagyon tudnék választani a gyerekemnek:S Talán Lili és Zsombor..

2011. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem a làny nevek közül tetszik az Elizabet,de ha màr nyugati név,ugy tudom,hogy h van a végén,én igy ismerem Elizabeth.

A Zsombor és a Roland is tetszik,Tamàs sem rossz,a Hevesi Tamàs jut eszembe róla.

2011. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. márc. 1. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!