Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmed a párod mivel...

A szerelmed a párod mivel bántott meg eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

egyszer a 4.5 év alatt nem értettünk egyet a gyereknevelés terén.

és azt mondta a galád a vita hevében hogy "rossz anya vagy"

persze rögtön bocsánatot kért stb de tuti hogy nem felejtem el soha.

2011. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Azzal, hogy nem mondta el, hogy már a kapcsolatunk alatt is felvette a Diákhitelt, és a szüleinek adta, akik, mondanom sem kell, cigire és egyéb okosságokra költötték. Mi meg fizethetjük vissza a közös fizetésünkből.......
2011. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Most, hogy úgy döntött, itthagy minket egy másik életforma miatt. Neki az jobban bejön, mint az ovis korú gyereke és a még meg nem született második babánk.
2011. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

utolsó, nagyon meg tudlak érteni:( borzalmas lehet

az ilyen férfi nem is tudom, mit érdemelne! szemétláda!

2011. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeveszünk, akkor szokott megbántani.

Téged kérdező?

2011. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondta, ribancosan viselkedem. Az évfordulónkon. Egész biztos, hogy nem felejtem el soha, számomra ez a legnagyobb sértés, ráadásul semmi alapja nem volt (kikezdtek velem férfiak, de mindet lekoptattam).
2011. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy minek vettünk fel hitelt ha nem tudjuk fizetni? (rám és a családomra értette),akkor már 3éve fizettem a lakáshitelt és együtt éltünk benne. Szörnyen rosszul esett.
2011. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!