Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetne egy kérésed,...

Ha lehetne egy kérésed, kívánságod, mit kérnél a szüleidtől?

Figyelt kérdés

Anya azt mondta hogy lehet egy kérésem ha időben hajlandó vagyok lefeküdni este.Ez egy egyszeri lehetőség,gondolkodtam hogy azt kérem ne kelljen iskolába mennem 1 hétig vagy valami ilyesmit mert mást megkaphatok a szülinapomra is.Te mit kérnél?


16/L


2011. márc. 3. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Hogy 3-4 órával később legyen az az "időben" XD
2011. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Menjünk el hétvégén pizzázni/cukiba/vagy valami élményfürdőbe.

Valami maradandót,amire sokáig emlékeztek majd mindketten:)

2011. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Kiskutyát! :)
2011. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha-ha xD Ez nagyon király ötlet csak az az "időben" az éjfél-hajnali 1-re meg van szabva szóval azzal nem szórakozhatok.De ezer köszi,ezen jót nevettem.:D
2011. márc. 3. 15:38
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Vagyis menjetek el:D azt akartam írni:D
2011. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

hát hadd legyen az enyém életem szerelme egy 5 percre ahol csókolgathatom ölelgethetem.. am viccet félretéve..



később legyen az az időben :D

18/f

2011. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
egy lakást:) ilyen kívánságom hogy "időben", pizza, hova menjek nincs. 20 éves vagyok:)
2011. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
huh,köszi a sok választ :D kutya nálunk nem lesz mert macska van,szerencsére itt is nagy szabadságom van ezért nem kell könyörögni hogy hadd menjek el valahova és hogy meddig,az alvást is bírta idáig csak szerinte ez "nem jó az egészségemnek" hogy mindig délután alszok,ezért ajánlotta fel hogy kapok valamit ha lefekszek olyan éjfél körül.Az étterem jó volt,ötletnek is nagyon jó mert van itt egy magyar étterem ahova mindig elszerettem volna menni csak még sose volt rá idő...
2011. márc. 3. 15:46
 9/23 anonim válasza:
68%

egy kocsit (:

infra szauna bérletet.

welness hétvégét

2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha Anyukám felajánl ilyen dolgokat,hogy lehet egy kérésem,általában azt szoktam kérni,hogy beszélgessünk,süssünk együtt meg ilyenek. Soha nem "kézzelfogható" dolgot kérek,mert ahogy írtad,azt kérheted szülinapra,ilyenekre.
2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!