Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptál már pénzt a szüleidtől?

Loptál már pénzt a szüleidtől?

Figyelt kérdés
Akár aprópénzt is, nem nagy dolgokra gondolok.

2011. máj. 22. 12:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Ja az osztálypénzt néha elsikkasztom... :(

Pedig már megfogadtam magamnak hogy nem teszek ilyet :(

2011. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Soha, ha kellett egy kis pénz, kértem. Senkitől nem lopnék, pláne szüleimtől.
2011. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
SOHA! Ha kérek adnak, bár "még jó, hogy adnak", hiszen nem cigire, piára, discora, stbre kérem, és ezt ők is tudják.. Nem kapok zsebpénzt, ha el szeretnék menni moziba, fagyizni, ad anya, vagy apa. Nem gucci ruhákban járok, nem csak a converset tartom cipőnek, nem 30ezer forintos nadrágokat hordok, és így is boldog vagyok, ha plusz pénzt akarok, inkább megkeresem magamnak, pl nyárimunka, vagy ilyenek.. Örömet okoz, hogy dolgozhatok valamiért, nem csak ellophatom, úgyhogy eszembe sem jutna..:)
2011. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Elég rossz gyerek voltam, szóval minden marhaságban benne voltam, de a lopás soha meg sem fordult a fejemben, még csokira sem loptam. Sem a szüleimtől, sem mástól.

Aki ilyet tesz, az a szememben elég mélyre le van süllyedve.

Amikor nagyon szerettem volna valamit, akkor felajánlottam, hogy kitakarítok egy 1000-ért.

2011. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
olyan velem is történt, hogy az osztálypénzt elkértem és nem fizettem be, de később a saját pénzemből befizettem, nem kértem el kétszer. És ez is csak azért, mert pont karácsony előtt költöttem el a zsebpénzem ruhákra, így karácsonyig nem sikerült annyi pénzt spórolnom. Utána már előrelátóbb voltam, nem vertem magam nagyobb költségekbe karácsony előtt.
2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Ja, mert ha pénzért takarítasz ki, az sokkal jobb dolog. Inkább kötelesség lenne.
2011. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2011. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Kötelesség? 12 évesen? Szerintem rohadtul nem, de ha egyesek szerint a pénzszerzésnek ez a formája és a lopás gyakorlatilag egyforma szintű, akkor azt hiszem nem velem van gond..
2011. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%

Szövegértés 1.

Egyik mondatom sem fejezte ki azt, hogy a kettő (lopás és takarítás pénzért) egyforma szinten van.

2011. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Elsó vagyok

Utána én is kifizettem saját zsebből (a szomszéd kutyájával néha foglalkozni kell amikor "üzleti" meg ilyen-olyan úton vannak, azért néha kapok néhány ezer forintot...)

2011. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!