Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerosod, aki...

Van olyan ismerosod, aki veletlenul tudta meg, hogy orokbefogadtak? Hogyan es honnan tudta meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

igen van. Az én ismerősöm nagyon keresett valamit, de helyette az örökbefogadási papírjait találta meg:S


23N

2011. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Az is erdekel,hogy hany eves koraban tudta meg es hogy viselte?

2011. márc. 3. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a kollégám két lánya egyik "jóindulatú" pletykás kolléganőnktől tudta meg. Botrány volt belőle. Mondjuk nem értem, miért nem mondták el, ha még pici korában elmondták volna nekik, nem lett volna ekkora probléma belőle szerintem.
2011. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

fú olyan 19 éves volt azt hiszem, borzalmasan viselte, gondolhatod.. teljesen kikészült, de azóta minden rendben:)

Amúgy miért kérdezted?

2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ismerősömék örökbefogadtak egy kislányt. Ők nem csináltak titkot belőle, mindig is nyíltan beszélte erről, a kislány ebben nőtt/ nő fel. Szerintem ez a legjobb a gyerek szempontjából. Ha a környezete természetesnek veszi a helyzetét, akkor neki is az lesz. Ha viszont, 10, 18, 28 vagy akárhány évesen rászakad a "nagy titok", az nagyon fájdalmas lehet.
2011. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen ismerosom,csak erdekel a tema.

Velemenyem szerint is idoben erdemes elmondani!

2011. márc. 4. 01:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én körülbelül 11-12 éves lehettem, amikor kutattam a szüleim papírjai között, mivel iskolai bizonyítvány kerestem, hogy megtudjam milyen tanuló volt apám. (Mindig csesztetett a tanulással.) Na ekkor találtam meg az ő papírjai között, hogy adoptálták 3 évesen. De soha nem beszélt róla.
2011. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!