Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok mar 1 eve, de mostanaban nagyon sokat gondolok egy masik sracra. Az utobbi idoben tobbszor is talalkoztunk, veletlenul. Azota folyton probalkozik tobbszori visszautasitasom ellenere. Mit csinaljak? Felek, hogy beleszeretek!

Figyelt kérdés
5 eve ismerem ezt a pasit, akkor meg szingli voltam. Neki mar akkor is volt baratnoje, s habar mar akkor nagyon tetszett nekem, s biztos vagyok benne, hogy en is neki, tiszteletben tartottam a kapcsolatat. Utana tobb mint 1 evig nem talalkoztunk, az o allasa, illetve az en tanulmanyaim miatt eltavolodtunk. Nemreg a sors ismet osszehozott minket, tobbszor is talalkoztunk, veletlenul. Kozben en is osszejottem egy masik sraccal, akivel mar 1 eve egyutt vagyunk. O egy nagyszeru ember, folyton azt bizonyitja, mennyire szeret. Sajnos nekem vannak ketelyeim a kapcsolatunkat illetoen. A pasi is meg egyutt van a baratnojevel, de nem mukodik tul jol a kapcsolatunk. Legalabbis o ezt mondta nekem. Azota A srac minden alkalommal arra ker, talalkozzunk, mert egyutt szeretne velem lenni. Habar tobbszor visszautasitottam, o tovabbra is probalkozik. Es en megorulok, kivanom ot, sot, talan bele is tudnek szeretni. De vajon o is belem? Mit tegyek? Eddig sosem voltam hutlen a paromhoz, azt sem szeretnem, hogy kihasznaljanak!
2011. júl. 23. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy félsz, hogy a két szék közül a padlóra kerülsz, de ez ezzel jár...

De az biztos, hogy nem szereted a jelenlegi párodat, és nem hogy megtudnád szeretni a másikat...szerintem te már szereted...:D

Nincs ezzel semmi baj, előfordul az ilyesmi sajnos, ilyenkor a legjobb megoldás, ha szakítasz, mert ez csak rosszabb lesz, meg a végén lehet, meg is csalod:S Az meg már tényleg gáz lenne...

Viszont neki is szakítani kéne, mert ez így nem túl szép dolog, hogy mind a ketten találkozgattok, miközben van barátotok/barátnőtök...hiába nem feküdtök le egymással, lelkileg már elég közel kerültetek egymáshoz, ha ilyen jól eldumcsiztok a kapcsolatotokról...:/

Tudom, hogy nagyon nehéz döntés, de te is tudod, hogy előbb-utóbb meg kell hozni...

Vagy szakítotok, vagy akkor hagyjátok békén egymást, mert ennek így nem sok értelme van...

2011. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ottesz ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád, ez egy elég mocskos dolog tőled... Mostani pároddal mihamarabb közöld, hogy nincs minden rendben. Már nem szereted, mert ahogy én ezt végig olvastam már ugye nem szereted... Simán csak hajt a véred jól esik az egódnak, hogy a pasi próbálkozik. Ha ezt nem tudod elfojtani nem is szereted igazán.
2011. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Úristen! Most meg miért lenne ez mocskos dolog tőle? :O

Nem ő tehet róla, hogy megváltoztak az érzelmei a pasija iránt :)

Hát, szerintem is szakíts a mostani pároddal, és próbáld meg ezzel a pasival..:D Kitudja, lehet, hogy ő lesz majd a a Nagy Ő-d. :)

Egyszer élünk, próbáld meg :)

Kiváncsian várom, hogy végül hogyan döntöttél :-) :D

17/ L

2011. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előttem iróval egyetértek szakits a mostani pároddal és adj esélyt neki :)
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem még korai lenne szakítani. először is beszél meg pároddal, hogy mi nem tetszik a kapcsolatotokban, próbáljátok meg helyre hozni. adjatok ennek kb. egy hónap próbaidőt, ha nem megy, váljatok külön, de még ne most!azzal a másik sráccal meg tudasd, hogy te párkapcsolatban élsz, és szeretnéd, ha egyelőre csak barátok lennétek, aztán ha mindketten szinglik lesztek, már lehet szó többről is.
2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem menj a szived utan ,en is igy vagyok csak nekem baratom van s neki van egy 7 eves kapcsolata ,s nem akar egyikunket se hagyni

te tedd amit jonak latsz ,es merd fel a kockazatot hogy kivel lennel boldogabb

2011. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a barátod nem igazi férfi, különben ha az lenne, mellette nem érdekelne téged más.

tedd amit a szíved diktál.

abból soha nem lesz baj.(legalább is neked)

2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!