Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, és hol tudom elintézni...

Hogyan, és hol tudom elintézni, hogy apasági nyilatkozzak a gyeremekem születése után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem élünk eggyütt,de hozzájárult!különben perelném.
2009. febr. 17. 22:05
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha hozzájárult, akkor sok sikert.

És gratulálok a picihez,és a döntésedhez, mert mások ilyen helyzetből inkább kimenekülnek, csak hogy ne kelljen tartásdíjat fizetni 18-20 évig

2009. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm.pont ezért tartunk itt!szerintem ez a normális!a"mások"-nak,a fejükben kellene rendet rakniuk!
2009. febr. 17. 22:38
 14/15 anonim válasza:
73%
én is örülök, hogy vannak még ilyen emberek. egyébként ha az anya nem járult volna hozzá, perelni sem tudnád, ill. tudnád, de nem nagy eséllyel, ha már az anya nevén van. Modjuk attol is függ mennyi idős a kicsi.
2009. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de azért van!én egy nevesitett apasági vizsgálatot csináltattam,amivel jogi uton amúgy is a nevemre tudnám venni a kisfiamat.csak igy egyszerübb ha beleeggyezik,bár nem volt ez mindig igy!egyébként 6 hónapos a kisfiam.
2009. febr. 18. 17:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!