Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki X éves...

Van olyan, hogy valaki X éves koráig szinte csak az egyik szülőjére hasonlít, aztán hirtelen elkezd egyre jobban a másikra? Ha igen, kb. hány éves korig fordulhat meg a helyzet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

én lán vagyok, van még egy hugom is.

Egészen 15-6 éves koromig nagyon apás voltam valamiért, anyuval nem voltam tul jóban, de aztán szépen lassan anyás lettem, most 19 vagyok, és még mindig anyuval vagyok jobban jóba.

Ugyhogy a kérdésedre válaszolva szerintem van olyan, és nem hiszem, hogy korhoz kötött, inkább a cselekedetekkel tudod ezt manipulálni(bár ez csunya szó ide)

:D

2011. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam a születése után rám, és az én fajtámra hasonlított, és úgy 14-15 éves korában kezdett el az apjára hasonlítani. Most, 32 évesen is tiszta apja. A külseje, a hanghordozása, a gesztusai is, pedig 2 éves korában elváltunk.
2011. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első valószínű,hogy nem értelmezte jól a kérdésedet,mert nem arról volt szó,hogy agyerek szíve kihez húz,hanem hogy kire hasonlít..

Az én fiam kicsinek rám hasonlított.Ma hogy felnőtt még mindig rám hasonlít ,de sok vonást veszek észre ami az apjára üt.PL: Az apja göndör haját örökölte.Ugyanolyan járása van mint az apjának..A nevetése is olyan mint az apjáé..Külsőre még mindig rám hasonlít jobban...

2011. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 20:06

Ja és 8 éves kora óta nem élünk együtt az apjával,mégis bizonyos gesztusok,viselkedések azonosak..

2011. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátom szülei elváltak és az apját hosszú évekig nem is látta.Az anyukája nevelte a testvérével és a barátom teljesen olyan volt,mint az anyukája.Úgyanúgy viselkedett,gondolkodott érzékeny és lányos lelkületü volt,teljesen az anyukája(aki egyb. egy tündéri nő).Aztán pár éve újra jóban vannak az apjával és teljesen megváltozott,18éves kora óta egyre jobban kezd kijönni rajta,hogy tiszta apja.Külsőleg és belsőleg is.

Szerencsére idáig úgy tünik,hogy szerencsére csak a legrosszabbak hiányoznak belőle szerencsére (súlyos depresszio,nőzés,a másik lelki terrorba tartása).De ha ezt is elkezdem felfedezni,akkor menekülök...

2011. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy kb. 4 éves koromig mindenki azt mondta hogy nézzétek már, tiszta apja!Megszületett a kishúgom, azóta mindenki azt mondja, hogy tiszta anyukám vagyok, és a tesóm az aki apára hasonlít.

Viszont viselkedésre teljesen olyan vagyok mint apa: makacs, és kiáll az igazáért.Ráadásul hamar felkapom a vizet.Remélem ez el fog múlni pár év múlva.Most ugyanis 12 vagyok :D

2011. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!