Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fordulhat elő, hogy egy...

Hogy fordulhat elő, hogy egy férj nem veszi tudomásul, hogy a felesége más mint ő, hogy egy nő más mint egy férfi hogy a felesége nemcsak anya és háztartási robot, hanem nő is, aki ápoltan érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Szóval hogy nem fontos, hogy nézel ki, mert úgy is csak a háztartási robotot látják benned.Észre sem veszi senki, hogy milyen vagy, csak tedd a dolgod.Ha azt mondják induljunk, meg sem várják, hogy megfésülködj?
2010. szept. 15. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
sehogy.
2010. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azaz döglődik a kapcsolat. Már nem tart vonzónak a férjed, már nem a párjaként tekint rád.
2010. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hja, a 22-es csapdája, legyél ápolt, elegáns, szexi, hogy büszke lehessen a gyönyörű feleségére, de ne húzd az időt öltözködéssel, sminkeléssel, fésülködéssel... A megoldhatatlan feladat :)
2010. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként írom, hogy nagyon zsúfolt napjaink vannak, kisgyerek, nagyobb gyerek, munka, másodállás.Ezek fontosak számára.nem fogja fel, hogy szeretnék magamra is időt fordítani, de az csak úgy lenne lehetséges, ha segítene, mondjuk addig elvinné a kicsit.
2010. szept. 15. 15:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel annyit tesznek meg, amennyit megenged. Ha megengeded, hogy igy viselkedjenek veled, akkor igy is marad, magától nem fog rájönni.
2010. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
te meg akarod csalni, csak nincs rá időd. ezért akarod, hogy elvigye a kicsit, te meg addig kedvedre hancúrohzass a szeretőddel mi?
2010. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De hogy legyek ápolt sexi elegáns, ha mindig a kertbe hív, vagy segíteni a másodállásában, ami mind koszos munka, a többi időt pedig a kisgyerekkel töltöm, szintén térdelős, homokozós, ételcsepegős munka.Éjszakánként mikor mindenki alszik, akkor menjek tornázni, lőjem be a hajam és rakjak fel egy pakolást?

annak lehet igaza, aki azt írja, hogy már nem tart vonzónak.

Kiegészítésként írom még azt is, hogy a férjem is iszonyatosan elhagyta magát, alig mos fogat, koszos ruhákban jár, mert ugye melózik és lenőtt torzonborz fejjel jár, stb.,

2010. szept. 15. 15:03
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak igaza van.
2010. szept. 15. 15:04
 9/20 A kérdező kommentje:
15:01-es szerinted hogyan hozzam tudomására, hogy ezek elemi szükségletek, hogy ha nem veszi észre, hogy már csak árnyéka vagyok önmagamnak.Meséltem neki, hogy már a szomszéd is megjegyezte, hogy mennyit öregedtem, változtam az utóbbi időben./Jól esett/Erre sem semmi reakció.Ordítozzak, hogy takarodjatok itthonról, mert én tornázni szeretnék?
2010. szept. 15. 15:06
 10/20 anonim ***** válasza:

90%ban egyezik a helyzetünk,párom ráadásul ellustult....

És mindig megkapom h anya vagyok,ez a dolgom,de ő semmibe veszi ha mondjuk ki van takaritva....és hasonlok,igy tényleg házirobotnak érzem magam.

2010. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!