Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnöm terhes valoszinü...

Barátnöm terhes valoszinü anyja elvetetheti?

Figyelt kérdés
Barátnöm 15 éves és valoszinü terhes szeptemberbe lesz 16 és az anyja elvetetheti a gyereket ha lány nem akarja, és hogy tudnánk külön kltözni albiba?Minden lehetöséget irjatok le akármenyir is bonyolult minden fajta ut érdekel.
2011. márc. 5. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Kényszeríteni nem tudja.Mesélnél kicsit bővebben a helyzetéről?
2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen a lány nem dönthet egyedül. Még össze se házasodhattok, csak 16 éves kora után, akkor is csak gyámhivatali engedéllyel. El sem költözhet otthonról szintén csak 16 év felett lehet, a gondviselője beleegyezésével.

OFF Az anyja nyilván a legjobbat akarja neki, az pedig nagy eséllyel nem az, hogy 15 évesen gyereket szüljön, hiszen maga is gyermek még.

2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Elköltözni,ha a szülők nem egyeznek bele nem fog tudni.A születendő babának is ők lesznek a gyámjai.Tuti hogy terhes?
2011. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz a helyzet,mert csak szeptemberbe lesz 16 éves a barátnőd.Ha 16 évesen házasságot kötne,akkor nagykorúvá válna,de ez nektek a baba szempontjából késő.:(

Te dolgozol?Albérletbe eltudnátok menni,megélnétek?

Próbálj a barátnőd szüleivel beszélni, s elmondani,hogy komolyan szereted a lányukat,és a babát.

2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi h nem teljesen a kérdésre válaszolok. Én is terhes lettem 15 évesen, és én is és a vőlegényem is meg akartuk tartani a babát. Anyám elbaszta, megölette a gyerekem. Azóta sem bocsájtottam meg neki, és soha sem fogom. Azt tudom tanácsolni, hogy harcoljatok foggal körömmel azért, aki a tiétek. Nem pedig másé. Remélem nektek sikerül megmenteni.
2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Semmit nem tudtok tenni, kiskorúak vagytok. Házasodni csak szülői engedéllyel lehetne, attól nagykorúsítanának titeket..

Jól teszi az anyja, ha nem engedi elszúrni a lánya életét. Te pedig szintén gyerek vagy még, ha ezt nem látod be.

2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

akár kiskorú, akár fiatalkorú, akár nagykorú valaki, senki nem kényszerítheti abortuszra, nem tudom honnan terjedt el ez a marhaság, de egyre többet olvasom


a fordítottja viszont igaz, mármint, ha nem nagykorú személy abortuszt akar, akkor ahhoz kell a törvényes gyám (szülők) beleegyezése

2011. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Elég elszomorító, hogy egy még szinte gyermekkorban lévő lány terhes lett. Mindkettőtöknek előbb meg kellett volna ismerni a biztonságos szexet, ha már csináljátok. 15 éves lány még messze nincs kifejlődve testileg. Akár az elkövetkező élete egészsége is rámehet egy ilyen korai szülésre.Kereset, amiből megéltek majd? Eltartjátok magatokat és a kicsit?
2011. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

1 kényszeríteni nem kényszerítheti senki a 15 éves gyereket abortuszra

2 15 évesen baromira nem tudtok különköltözni, még gyámhatósági engedéllyel sem

3 miből élnétek meg egyáltalán a 25 ezer gyesből és a 12 ezer családi pótlékból?

4 ennek ellenére biztos szülői háttérrel, mindkét oldalról én a lány helyében megtartanám, de itt nem ez a helyzet, gondoljátok át nagyon...a helyzet az, hogy bárhogy döntötök meg fogjátok bánni

2011. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy 15 éves az még gyerek. Játékbaba inkább való neki, mint egy igazi.

Persze, sok örömmel jár és tényleg hatalmas ajándék, DE!

-Honnan teremtitek elő az anyagiakat?

-Honnan lesz annyi lelki, testi és szellelmi ereje, hogy nevelje, ellássa azt a kicsit?

-Mi lesz vele, a gyerekkel, veled később, hiszen annyira fiatal még?

2011. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!