Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek Karácsonyra 11...

Mit vegyek Karácsonyra 11 éves kislány unokámnak? Ő nem mond semmit . Nagyon gyerekes még, valószinü játékot szeretne. Mi most a menő a korosztályában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Unokahúgom 11 éves, ő idén madarat kap.persze neki is kellett rá gyűjtenie, de a szülei fizetik a nagyobb részét.

Esetleg egy gömbkirakó jó ötlet lehet.

2010. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem mp3/mp4 is mehetne, később úgy is nyafog majd érte :D . Vagy egy állatos könyv, társasjáték stb.
2010. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Puzzle, Guess Who? (ez egy társasjáték, én imádtam [link] nem csak extra van amúgy!), egy szép memória, Activity,
2010. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Harry Potteres könyv, ha szeret olvasni ilyesmit. Vagy videójáték, ami készségfejlesztő, tehát nem a lövöldőzős hülyeségekre gondolok. Annak biztosan örülne, én is azt vettem a kis 11 éves unokatesómnak. Angolul tanul vele, és logikát fejleszt.
2010. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi az a gömb kirakó? A Találd ki-- nevét felirtam, a játék szigeten utána nézek. Állat sajnos nem lehet, mert elvált gyermek, és hétvégeken apuzik. Más nem vállalná a madár gondozását. Köszi. Mentek a pontok.
2010. dec. 17. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is MP4 lejátszót vennék, annak biztosan örülne, ha még nincs neki, csak hát aggódnék, ha gyalog jár iskolába nehogy ne vegye miatta észre az autót vagy valami.

Az én keresztlányom 7 éves, ő is valami babafélét kap.

Vagy valami olyan játék, amivel tud is játszani, tehát tollaskészlet (tollaslabda, vagy akár a tenisz is jó), ha esetleg barátnői vagy testvére van.

Vagy lehet már 10.000 Ft-ért csocsóasztalt is kapni, bár nem tudom a kislányok azt mennyire szeretik.

2010. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 11 éves,még ő is nagyon gyerekes.Az a Hannah Montana a divat, meg ezek a Disneyes sztárok.Pl. Jonas Brothers,Rock tábor,Hannah Montana,Varázslók a Waverly helyről stb...

Szerintem ilyesmiknek örülne :)

2010. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyerekes, és ennek örülök is. Képzeljétek az egyik munka társam lánya is ennyi idős, és plázázik állandóan, smink készletet használ. ezt sem szeretném.
2010. dec. 17. 14:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Vmilyen kreatív szett érdekelné? Gyöngyfűzés, gipszöntés... amit még így lehetne, az ilyen kulcsos-lakatos napló, én anjo ilyen idős koromban nagyon örültem neki.
2010. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én írtam a gömbkirakót.

Ilyen:

[link]

2010. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!