Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járjak vele, próbáljam meg...

Járjak vele, próbáljam meg vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés

Van egy pasi nagyon tetszik, azt hiszem a szerelem felé közelítek. Én is tetszem neki és ő is szeretne velem járni. Amiért eddig nem jött össze a dolog, az az hogy én nem merek bele vágni. Egy életvidám, élénk ember, fejlett humorral és műveltséggel, nagyon jól kijövünk, mókázunk, lelki dolgokról is amikor beszél. Csakhogy, a múltja:

volt felesége, elhagyta a kisbaba ikreikkel, innen gondolom, hogy valami nagy szemétséget csinálhatott, de ez tabu, illetve a nőt okolja vagyis nem okolja, csak mondja. Ez régen volt. Azóta rengeteg csalja volt, akikről mindig úgy beszél: a barátnőim, minden nőnek mond valami kedveset, udvariasat, és kb mindegyiket alaposan végigméri bokától a fejebúbig. Még a kevésbé jelentőseket és a csúnyákat is. Persze rám máshogy néz zavarban van meg érzi azt az ember hogy én komolyabb vagyok neki, mondja is. Meg a csókja is ezt mondja..De engem ez a sok nő, ez a sok udvarlás, ez a feleség, ez a nézelődés nem az hogy zavar, de én erre még nem állok készen hogy természetesnek vegyem. Nem vagyok féltékeny egyikre sem, inkább csak nem tudom mire vélni, miért kell ez neki?


2011. márc. 7. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
csalja = csaja freudi elszólás :)
2011. márc. 7. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele.

Nem tudhatod milyen lesz ez a kapcsolat,lehet h tök jó.

A végén még sajnálnád hogy elszalasztottad:)

A múlt meg legyen múlt.Ez még a ti szerelmeteket nem kell h befolyásolja.

2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mmm, hát ez fura. Végül is, ha nem vagytok egy pár, akkor miért ne nézelődhetne. Másrészről viszont engem nem vonzana egy olyan férfi, aki ugyanúgy méreget, mint bárki mást, plusz a gyerekeit is cserbenhagyta. Szerintem egyszerűen keresgél, és te is benne vagy a pakliban. De még nem választott.
2011. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a szerelemnek nem lehet parancsolni, de én nem örülnék neki, ha ilyen emberbe szeretnék bele. Engem zavarna, hogy minden nő érdekli, azt pedig nem tudhatod, hogy érez irántad. A csókja ezt mondja.. gondolom mindenkinek.

Ha a felesége két kicsi gyerekkel meglépett, akkor az egyik féllel valami nagyon nincs rendben. Vagy a volt feleség talált mást - bár terhesen gondolom nem nagyon járhatott másikat keresni - vagy pedig a srác lépett félre, esetleg a feleség megelégelte a nyálcsorgatást miközben ő otthon keverte a tejbepapit.

Nem akarok pesszimista lenni, de én valószínűnek tartom, hogy a vége csalódás lenne részedről.

2011. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad magad.


"Én erre még nem állok készen ... "


A sok sok férfiból biztos rátudnál találni, vagy rád tudna valaki találni, ha elkezdenél másfele nézelődni. Szerintem így indítani egy kapcsolatot már sem érdemes !

Az eszedre hallgass ne a szívedre ez esetben én úgy gondolom.

Nem könnyű, de ha nyugodtan akarsz élni, akkor olyannal kezdj, akiben jobban megbízol már az elejétől.

2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!