Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
A férjem depressziós, amióta ismerem és gyógyszereket szed rá. Nem is lett volna ebből gond, de mostanában az italozást is túlzásba viszi. Nem agresszív, rendesen ellátja a munkáját, engem ez a dolog mégis nagyon zavar. Képes rá, hogy részegen beüljön a kocsiba, ha elfogyott az ital és még szeretne inni. Régen ilyet soha nem tett volna meg! És szerinte én nem értem őt meg! Szép családunk van, boldogok vagyunk, csak anyagilag pillanatnyilag nem állunk jól. Nem értem miért teszi tönkre magát!? Aggódom érte nagyon! Tegnap annyira felidegesített, hogy adtam neki egy fülest. Lassan én is kikészülök, hiába beszéltem vele ezerszer erről, ő nem változtat. Elhagyni nem akarom, mert ő több mint férj, ő a legjobb barátom is! A barátaimnak nem szívesen mesélek erről, mert szégyellem.
2011. márc. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

depresszió elleni gyógyszerekre iszik? és aztán vezet?

háát én mennék az biztos. Barátok lehettek utána is, de vele tuti nem élnék ennek nem sok értelme van.

2011. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Hát az nagy baj ha iszik....föleg a gyógyszerekre!És,hogy még vezet is.....

Sajnos nem tudok neked segiteni.Talán ha leülnétek beszélni amikor józan és nem áll gyógyszerek hatása alatt.Remélem megoldódik a problémátok mert igy biztosan nem egyszerü az életetek!

2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
sajnálom ,olyan sokan szenvednek most ebben világban.ha jol értem akkor gyerek is van,hát ültesd le egy józan pillanatában és mond meg egyébként is nehéz,és a gyerektöl a családtol veszi el az italnak az árát,gondolkozzon el ezen.neki amugy van munkája???a fülessel nincs baj csak nehogy vissza kapd :-( de neharagudj felelötlen ember akkor ha részegen kocsiba ül ,dugd el a kulcsot és mond inkább elhagyta komolyan mielött nem csinálna hülyeséget.
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
hát az ivást egyedül nehéz megállni, vaygis kikúrálni. orvosi segítség kell. ha falun vagy gondolom még az is ciki.megértem. és azt is, hoyg egyáltalán meg akarod őt tartani... szép tőled, ha téányleg akarod őt akkor pedig rádg a fülét amikor józan, hjogy gyerekek, család, a piára adott pénzt tegyétek valamibe,( malac, váza) és menjetek el belőle utazni vagy ilyesmi.emlegesd neki miért szeretted meg, és hoyg ő még azt az embert látja-e benned, akit akkoriban. szóval beszélni beszélni, beszélni
2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Orvos kezeli a depresszióját? Igen akkor kérj segítséget tőle magatoknak. Ha nem vidd el orvoshoz.
2011. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy baj, és nehezen, vagy sehogyse gyógyítható. Én ilyenkor valamilyen isteni, hívő közösségnek adnék legtöbb esélyt, ott átélhet valamit, ami betülti a lelki ürességet. Persze, ha nem megy el magától, akkor te nem tudod elvinni. De esetleg barátok segítségével valahogy megpróbálhatnád rávenni. A "kisegyházakat" keresném meg a keresztyén gyülekezetek közül, de lehetne valamilyen keleti is, pl a krisnások, budhisták, ha találsz ilyet a közelben.
2011. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!