Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat, nagyon elszúrtam a dolgot?

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelenharagú vagyok, hirtelen reagálom le a dolgokat. A pasim face oldalát látva néztem hogy olyan kinézetű csajokat jelölgetett csak be az utóbbi időben, ami a zsánere. Mivel én egyáltalán nem igy nézek ki, rosszul esett, persze engem szeret, meg a külsőmet is, csak na..És annyira bepöccentem rá, hogy felhivtam az anyját mikor ezt megláttam és elmondtam neki néhány kellemetlen titkot róla, amitől félt, hogy az anyja megtudja, rendőrségi ügyek, kisebb csalások,de nem komoly...stb. és tényleg olyan hirtelen történt, már nem is emlékszem arra, hogy hivtam fel. 5 éves kapcsolatról van szó és a pasim érthetően megharagudott rám a történtek után, hogy kiadtam. Nagyon elutasitó, odalett a bizalma, amit teljesen megértek és együttérzek vele, úgy érzi, szándékosan ártani akartam neki. Pedig nem, csak a féltékenységemben (mindig hangoztatta előttem, hogy ezek a lányok milyen szépek) kigyulladtam és azt sem tudtam mit csinálok. Azóta mélyen megbántam, és belefogok őrülni, ha nem bocsát meg, nem tudom mit tegyek. Olyan erős lelki kapcsolatunk volt, annyira ismertük egymást én a történtek után már a párkapcsolatról lemondtam, a féltékenység miatt ez tarthatatlan lenne, de annyira jó lenne, ha barátok lehetnénk. Olyan kevés embert mondhatunk igazi barátunknak az életben és nekem ő a barátom is volt, belepusztulok! Ezelőtt sosem árultam el, sosem volt komolyabb válság. Olyan undoritónak érzem magam a történtek után. Mit csináljak?
2011. szept. 8. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Képes volnál egy olyan "férfi" után futni aki más nőket dicsérget előtted - ezzel lerombolva az önbizalmadat? Akármilyen lelki társ! Ilyen kapcsolatom nekem is volt, szintén 5 éves! Utólag rájöttem, hogy jobb volt tőle megszabadulni, bár nekem is nehezen ment az elválás. Keress értelmesebb fickót.


A titkokat elmondani nagyon undorító volt részedről is. De tanultál belőle és a következő normális pároddal ezt nem követed majd el!

A mostani pasid előtt ne alázkodj meg, kérj szépen bocsánatot, esetleg egy levél formájában vagy ilyesmi. Azért komoly ember lehetett ha rendőrségi ügyei vannak. Hagyd őt a fenébe. Barátokat pedig bárhol találhatsz, esti tánctanfolyam, nyelviskola (sok-sok felnőtt jár!!), stb.


Hallgass rám!

2011. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendorsegı ugyek, kısebb csalasok, cıcababak jelolgetese FB-on.. tenyleg meg kell tenned mındent, hogy vısszaszerezd ezt a joravalo pasıt!
2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem lennék olyan pasival aki más csajokat dicsérget előttem...
2011. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17:25 - jól szóltál! Hasonló a véleményem.
2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, hogy mennyire gondolta komolyan ezeket a más csajok dícsérgetését.. Az én barátom is szeret a féltékenységemen élcelődni, de én tudom, hogy nem gondolja ezeket komolyan. Tényleg nem volt szép, amit tettél, de a többiekkel értek egyet: keress olyat, akinek nincs ennyi rejtegetnivalója a szülei előtt...
2011. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"mindig hangoztatta előttem, hogy ezek a lányok milyen szépek" =====> Gratulálok a kedves párodhoz. Igazi úriember! Összeilletek a telefonálásod miatt is...
2011. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!