Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem efféle jelei...

A szerelem efféle jelei normálisak?

Figyelt kérdés

A remegés, pillangók a gyomorban, meg ilyesmi tudom, hogy normálisak, de ha olyan megesik, hogy valaki a másik akárcsak egy pillantásától, egy pici érintésétől teljesen kész van, és ennek fizikai jelei vannak, komplett rosszullét, az normális? Tapasztalatok vannak?

Tudom, hogy szerelem,szex kategória, de ott nem nagyon szeretik a komoly kérdéseket.


2011. márc. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen, effele es meg ennel furcsabb jelei is teljesen normalisak. Idovel elmulik es a szerelembol szeretet lesz, de amig tart addig elvezd nyugodtan. Remego labak, izzadt tenyer, etvagytalansag, szetszortsag, stb stb - mind ismeros :)
2011. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Rosszullétet nem tapasztaltam :) szerencsére, de amúgy minden így van, ahogy leírtad. Nyilván egyénfüggő.

Múltkor olvastam, hogy egy lány azt hiszem Angliában infarktust kapott az első csókjától, és meghalt szegény. hogy mik vannak!?

Egyébként szép minden, amit átérez az ember, ha szerelmes!! Még akkor is, ha valami kellemetlen tünet is előjön, pl dadogás vagy ilyesmi...

21/l, egy szerelmes lány :D

2011. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor bizonyára normális...hmm...csak kicsit megijedtem :S
2011. márc. 9. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass szerelmes verseket! Hogy meg is tudd fogalmazni, mit is érzel.
2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!