Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a szerelem jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szerelem jelei?

Figyelt kérdés

hát nem is tudom hol kezdjem nagyon szeretem ezt a lányt és nem tudom hogy ő szeret e de szoktam simogatni meg nagyon sokat együtt vagyunk.Akarunk egy pár északás sátorozást is és abba is belement. És sztetek ez jóó jel vagy szerelmes ??

SEGÍTSETEK :)


2011. máj. 7. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belőle valami,csak te kezdeményezz,ebből még nemnagyon lehet megállapitani hogy szeret-e.A sátorozásra meg ha többen is mégytek lehet a haverjaid közzül tetszik neki valaki és lehet azért megy,de ez csak feltételezés.Szokott rád mosolyogni??,irhatnál többet is erről a storyról,amugy sok sikert:),de ha irsz még valamit akk visszajövök segiteni:)
2011. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon jut eszembe most semmi de szokott rám mosolyogni meg puszit is küld.amúgy meg nem hinném hogy csak azért jön sátorozni mert haverom is jön(azt mondta ha nem jön senki akkor mi ketten megyünk) iskolába is egymás mellett ülünk meg szoktam sokat simogatni.vmennyire ő is szeret de szerintem azt várja hogy megcsókoljam. NEM??
2011. máj. 8. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,tetszel neki ez már tuti,ha elmégytek sátorozni akkor amikor csak ketten lesztek este csókold meg szerintem ez nagyon romantikus lesz ,amugy a csaj hány éves?te hány éves vagy?
2011. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mind a ketten 14-évesek vagyunk és akkor ezek a jelek tuti hogy azt jelentik hogy szeret???
2011. máj. 8. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj már, a szerelem hónapok alatt alakul ki. Tetszel neki, egyelőre ennyi.


Amúgy meg:


http://www.youtube.com/watch?v=vDvPibUdNzM

2011. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
VEGYÉL EGY KUTYÁT, ÉS CSINÁLJ NEKI KÖLYKÖKET
2011. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az én véleményem szerint,igen szerelmes beléd.A pusziküldés meg simogatás ,meg a sátorozást már abszolút jelnek lehet venni.
2011. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,na végülis mi lett belőle???megcsókoltad??vagy esetleg már nem foglalkozol vele?Kiváncsi vagyok:)irj:)
2011. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát még nem jött össze csók sajnos :'( de már egyre többet vagyunk együtt és pénteken megyünk pizzázni is:) egy picit össze is vesztünk de már most már egyre többet fogjuk egymás kezét is :) hát ezen kívül nem tudok többet mondani ha összejön a csok akkor majd elmondom (de már álmodtam róla hogy csókolózunk és qwa jóó volt) (L)
2011. máj. 16. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok,meg előző is meg stb,szóval sokszor irtam már ide.

Nem baj majd a legmegflelőbb pillanatba összejön a csók is,az tök jó akkor minimum hogy tetszel neki ,szerintem már szerelmes is ,de azért ne kiabáljuk el,sok szerencsét,és boldogságot:)

2011. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!