Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változott meg a kapcsola...

Mitől változott meg a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Légyszi olvassátok el! Anyósom soha nem szerette igazán a fiát. Férjem is mesélt dolgokat meg a rokonok is. Mikor párom elkezdett dolgozni tizenévesen, anyósom onnantól kezdve nem mosott rá, nem főzött rá és soha nem takarított. Párom kimosott és megfőzött magára. Férjem sem igazán szerette az anyját, a viselkedése miatt, náluk mindig csak a veszekedések mentek. Mindig az én szüleimet tekintette a szüleinek. Mióta férjemmel házat vettünk és elköltözött otthonról, azóta anyósom nagyon gondoskodó anya akar lenni, vagy legalábbis nagyon szeretné annak mutatni magát. A férjem 30 éves és idáig az anyja azt nem tudta milyen süteményt szeret a saját fia, átjött hozzánk mikor férjem dolgozott és elkezdett puhatolózni, én elmondtam neki hogy a diós süteményeket szereti, hétvégén már ott nyalizott a diós sütivel meg ilyen dolgai vannak. Párom azóta egyből szalad anyóshoz ha az füttyent hogy valamit csinálni kell, mikor én szólok férjemnek hogy csináljon meg nekem valamit azt meg elfelejti. Érdekes lett a kapcsolatuk, anyósomnak szerintem nem most kéne mutogatni, hogy az ő fiacskája így meg úgy. Mért lettem második? Szerintetek mért most akar pedálozni?
2011. márc. 9. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostantól veszítheti el a fiát, ezért kénytelen a kedvében járni.
2011. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van, h érzi: most vagy soha. Ha most nem tesz semmit örökre elveszíti a fiát. Ez az ö kapcsolatuk szempontjából jó, csak nem kellene a ló túloldalára esnie, sem neki sem pedig a férjednek. Ha ez egyre jobban zavarni fog téged, és eltúlozva csinálja, nugodtan ülj le a férjeddel és kérdezz rá, hogy mitöl ez a nagy fordulat pl. az ö részéröl? És hogy mostanában te mellözve vagy, ami nem felel neked meg azok után, h eddig csak te törödtél vele. Azért még te is létezel, nem muszály neki félrerakni téged. Szerintem ha beszélsz vele erröl, nem lesz gáz.
2011. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!