Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már régóta éltek párkapcs...

Akik már régóta éltek párkapcsolatban, és utána összeházasodtak, változott valamiben a kapcsolatuk, jobb esetleg rosszabb lett?

Figyelt kérdés
Mi 8éve élünk együtt,márciusban lesz az esküvőnk.
2010. febr. 10. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A házassággal nem változott. Szintén 8 év után. :)

Viszont mikor megszületett a kisfiúnk, na akkor fel kellett kötnünk a gatyát. Nagyon megszoktuk már a kettesben élést, hogy mindig jut idő egymás kényeztetésére. Na ez megváltozott a baba születésével. Most egy éves és most kezdünk "magunkhoz térni" :D 13 éve vagyunk már együtt.

2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos rosszabb lett sok lett a veszekedés, elváltunk!De természetesen a tiéetek lehet jobb!

Nem minden házasság egyforma

2010. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
78%
Szerintem ha két ember szaereti egymást, akkor egy papír nem fog változtatni. De a szülői áldásadásban hiszek. Szüleitek adják áldásukat, még akkor is ha nem lesz templomi esküvő, vagy lesz? Nekem ez a meglátásom, mert a szülők a legnagyobb befojásolók, hiába mondják az ellenkezőjét.
2010. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat év együttélés után váratlanul megkérte a párom a kezem! Igent mondtam. Három éve vagyunk házasok. Eddig még nem tapasztaltam negatív változást.
2010. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
5 év után (ebből 3 év együtt élés) házasodtunk össze. nekünk is mondták, hogy ugyanolyan lesz, meg "nemapapírszámít", de sztem nem lehet általánosítani. nekünk nagyon pozitívan változott a kapcsolatunk, mintha egy aksit feltöltöttek volna :) nem is a "papír" miatt szerintem, hanem maga az egész rendezvény annyira jól sikerült, ez 2 éve volt, néha még mindig megnézzük a videot :) meg az is sokat jelent nekem, hogy kimondom a nevét és hogy ő a férjem, ahányszor bemutatkozom :) sok boldogságot!
2010. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat
2010. febr. 10. 12:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 évig éltünk együtt, aztán összeházasodtunk. Utána rögtön 9 hónapra megjött a baba. Fejlődési rendellenességgel. Onnantól kezdve megváltozott minden. Végülis 6 év után elváltunk.
2010. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom..
2010. febr. 10. 12:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem változott semmi, csak később a gyerekkel. Más úgy az élet, de édes teher.
2010. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi másfél év után házasodtunk össze, nagy szerelemben éltünk addig. Házasság után tönkrement a kapcsolatunk. Nem kívánom senkinek.
2010. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!